Poslední dny do veselky Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Jak probíhají přípravy na svatbu roku

Celebrity Poslední dny do veselky Lely Ceterové a Karlose Vémoly: Jak probíhají přípravy na svatbu roku
Více

Zbývají poslední dny do nejočekávanější česko-slovenské svatby Lely Ceterové (33) a Karlose Vémoly (37). Svatba proběhne na pražské Občanské plovárně a rozhodně bude stát za to. Lela na sociálních sítích nastínila, jak probíhají přípravy, na co se nejvíc těší a v jakém je rozpoložení.

Slovenská modelka Lela Ceterová a MMA bijec Karlos Vémola si své „ANO“ řeknou už ve čtvrtek na pražské Občanské plovárně. Velkolepá svatba bude dle příprav skutečně jako z pohádky a patrně největší zásluhu na tom bude mít Lela, která se snaží mít vše perfektní do posledního detailu.

Vztah Lely a Karlose je jednoznačně tím nejsledovanějším v Česku a na Slovenku. Seznámili se před pěti lety v roce 2017 a od té doby se zvládli několikrát rozejít, ale také zplodit dvě krásné děti.

Snad každá nevěsta je pár dní před svým dnem nervózní, ale Lela se snaží brát vše s nadhledem. „Sice už jen tři dny do svatby, ale všechno se stíhá, jak má,“ prozradila na Instagramu.

CelebrityAgáta Hanychová poprvé od rozvodu s Prachařem: Upřímná slova o svých chybách a pocitech

Agáta Hanychová poprvé od rozvodu s Prachařem: Upřímná slova o svých chybách a pocitech

Na řadu přišla nejoblíbenější část nevěsty

Lela Cterová a Karlos si spolu zažili již mnohé. Poprvé se rozešli v roce 2021 kvůli údajným nevěrám MMA bijce. Lela se tehdy odstěhovala do svého bratislavského bytu a vypadalo to, že se pár k sobě už nevrátí.

Lásce se ale poručit nedá, a tak po pár měsících přišlo na řadu udobřování, které vyústí za pár dní svatbou. Lela se na sítích raduje, že konečně došlo na její oblíbenou část.

Přišla na řadu oblíbená část každé nevěsty a tou je ochutnávka náplní, které budou součástí několikapatrového dortu,“ prozradila Lela s tím, že vše je vymyšlené do posledních detailů.

Navíc bude mít každé poschodí dortu jiné překvapení. Neskutečné kombinace chutí a ovoce,“ dodala nevěsta Lela Ceterová.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu