Agáta Hanychová poprvé od rozvodu s Prachařem: Upřímná slova o svých chybách a pocitech

Celebrity Agáta Hanychová poprvé od rozvodu s Prachařem: Upřímná slova o svých chybách a pocitech
Sara Sandeva, Jakub Prachař
Více

Agáta Hanychová (37) je až po uši zamilovaná do mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53) a sociální sítě plní společnými snímky. U jednoho takového se Agáta ale hluboce zamyslela a napsala pár řádků, ve kterých se rozpovídala o svých chybách a pocitech po rozvodu.

Takhle snad ještě nikdy influencerka a podnikatelka Agáta Hanychová nebyla zamilovaná. Ze začátku se lidé vztahu s majitelem televize Barrandov Jaromírem Soukupem vysmívali.

Připadalo jim, že se k sobě vůbec nehodí. Někteří se dokonce domnívali, že si Agáta ze všech jen vystřelila a za chvíli ohlásí, že to byl jen fór a všichni naletěli.

Nic takového se ale nestalo. Od chvíle, kdy začala Agáta randit se Soukupem, září jako sluníčko. S novou láskou stihla už nafotit sérii zamilovaných snímků a tím si také získala lidi na svou stranu.

ZahraničíZ milovníka všech žen světa se stal ženatý muž?! Dan Bilzerian sdílel fotku ve svatebním, která všechny rozhodila

Z milovníka všech žen světa se stal ženatý muž?! Dan Bilzerian sdílel fotku ve svatebním, která všechny rozhodila

Moc ti to přeju. Život není jednoduchý. Buď šťastná a užívej života,“ obrátila většina posměváčků. „Konečně chlap a ne kluk. Hodně štěstí. Moc vám to sluší,“ přidávají se další.

S Prachařem jsem to posrala!

Není tomu tak dávno, co Agáta sdílela na Instagram snímek, na kterém je právě Jaromír a Mia. Překvapivě se u  fotky rozepsala o své minulosti a rozhodně se nešetřila.

V životě chcete jedno. Mít stabilní rodinu a neposrat to. Stalo se,“ přiznala se nenápadně Agáta k tomu, že manželství s hercem Jakubem Prachařem podělala.

Holka po rozvodu se v tom plácá, ale upřímně holky moje…je mi fajn a druhá šance funguje,“ dodala s tím, že pro ni samotnou bylo porozvodové období velmi náročné.

Tak snad má Agáta pravdu a další šanci chytne za pačesy a už se jí nepustí.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Novému partnerovi Lucie Vondráčkové uštědřil život drsné rány: Zdeněk Polívka prošel šikanou, pak přišla smrt otce Celebrity

Novému partnerovi Lucie Vondráčkové uštědřil život drsné rány: Zdeněk Polívka prošel šikanou, pak přišla smrt otce

Dítě jsi neporodila, ale koupila na Ukrajině, říká Eva Feuereislová: Plačková práskla do stolu a zažalovala ji Celebrity

Dítě jsi neporodila, ale koupila na Ukrajině, říká Eva Feuereislová: Plačková práskla do stolu a zažalovala ji

Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény Celebrity

Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény