Poprvé na veřejnosti jako pár: Petr Kolečko házel kyselé ksichty a vedle Denisy působil jako naštvaný bratr

Celebrity Poprvé na veřejnosti jako pár: Petr Kolečko házel kyselé ksichty a vedle Denisy působil jako naštvaný bratr
Více

Petr Kolečko (38) a Petra Nesvačilová (31) se poprvé ukázali na veřejnosti jako pár. Objevili se v Divadle Kalich na premiéře muzikálu Biograf láska, ale rozhodně spolu zamilovaně nepózovali. Scenárista házel na přítomné fotografy kyselé obličeje a vzájemně si od sebe drželi pár kroků odstup. Denisa Nesvačilová sice v hledišti seděla po boku svého partnera, ale působili spíš jako bratr a sestra.

Scenárista Petra Kolečko odešel od partnerky modelky Anety Vignerové a začal randit s hvězdou seriálu Slunečná Denisou Nesvačilovou. Jejich vztah vzbudil mezi veřejností velký poprask, a to hlavně kvůli toho, že Kolečko má s Anetou dvouletého syna Jiříka. Několik týdnů se Nesvačilová musela setkávat s nevraživostí a a hanlivými komentáři na sociálních sítích.

Proto není divu, že svoji lásku nedávají na odiv, nikde se společně nefotí ani nepózují. Herečka se dlouho ke vztahu nechtěla vyjadřovat. Když to nakonec udělala, tak napáchala víc škody než užitku. „Mezi mnou a Petrem to trvá doslova pár dnů, jsem proto velmi překvapená, kolik pozornosti naše rodící se křehká láska vzbuzuje. Oba jsme do vztahu vstupovali jako svobodní lidé, nikomu se nestala žádná křivda,“ řekla pro CNN Prima News.

CelebrityLeo Beránek starší (59) prozradil detaily svatby s Kateřinou (22): Zásnubní prsten za statisíce a slova o těhotenství

Leo Beránek starší (59) prozradil detaily svatby s Kateřinou (22): Zásnubní prsten za statisíce a slova o těhotenství

S jejím výrokem už tak ale nesouhlasila bývalá partnerka Kolečka Vignerová. „Partnerské problémy se řeší s partnerkou, a ne s jinou partnerkou. Když je někomu špatně ve vztahu, máte to řešit s někým, kdo je k tomu oprávněný, a ne, aby si vylíval srdce v jiné posteli. Takhle se spory v rodině neřeší,“ vyjádřila se pro eXtra.cz.

Sympatická zrzka nedostávala naloženo jenom od sledujících na Instagramu, ale také od hereckých kolegyň. „Já jsem se dneska koukala na internet a pobouřilo mě teda spoustu mnohem horších věcí. Že jsou mezi námi lidé, kteří rádi přebírají partnery zadaným lidem,“ rýpla si Eva Burešová nenápadně na stories do Denisy před pár týdny.

CelebrityČeská Miss Nikol Švantnerová je v tom: Těhotenství tajila několik měsíců, nyní ukázala ultrazvuk

Česká Miss Nikol Švantnerová je v tom: Těhotenství tajila několik měsíců, nyní ukázala ultrazvuk

Jejich „poprvé“ na veřejnosti bylo plné rozpaků

Nesvačilová kvůli vztahu s Kolečkem před několika týdny nedorazila na finále Muže roku a celkově se straní. Objevili se bok po boku až v Divadle Kalich na premiéře muzikálu Biograf láska, ale rozhodně spolu zamilovaně nepózovali. Kolečko byl z přítomných fotografů velmi rozhozen a házel jeden kyselý ksicht za druhým.

Denisa se také netvářila kdo ví jak nadšeně a ani náhodou nepůsobili jako idylický pár. Drželi si jeden před druhým pár kroků náskok a v hledišti sice seděli vedle sebe, ale úsměvy vyměnili za naštvané grimasy. Víc než čerstvě zamilovaný pár to vypadalo, že na premiéru dorazili naštvaný bratr se sestrou.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc Celebrity

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený Celebrity

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu Celebrity

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět Celebrity

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny Celebrity

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap Celebrity

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap