Leo Beránek starší (59) prozradil detaily svatby s Kateřinou (22): Zásnubní prsten za statisíce a slova o těhotenství

Celebrity Leo Beránek starší (59) prozradil detaily svatby s Kateřinou (22): Zásnubní prsten za statisíce a slova o těhotenství
Více

Leo Beránek starší (59) poklekl před svojí mladší přítelkyní Kateřinou (22) a požádal ji o ruku. Pár spolu randí přes tři roky a nic na tom nemění ani velký věkový rozdíl. Půvabná Kateřina se na sociálních sítích pochlubila nádherným zásnubním prstenem a dárky, které dostala od svého milého. Leo exkluzivně pro VipStar.cz prozradil detaily svatby a promluvil o dítěti.

Leo Beránek starší je bohém duší i tělem. Není tomu tak dávno, kdy poklekl před partnerkou Kateřinou, se kterou je už tři roky a požádal ji o ruku. „Řekla jsem ANO,“ informovala na Instagramu půvabná brunetka. Kromě honosného prstenu dostala i malé dárečky, ze kterých měla ohromnou radost.

Jsou to dva karáty, ale přesnou cenu nechci zveřejňovat,“ řekl Leo Beránek starší VipStar.cz. „Čekala na to tři roky než jsem jí to oznámil. Milujeme se, ale nechceme o našem vztahu podrobně mluvit, protože se objevují velmi negativní reakce. A to my nemáme zapotřebí,“ svěřil se.

CelebrityMia a Kryšpín budou mít sourozence: Agáta Hanychová čeká dítě Jaromíra Soukupa

Mia a Kryšpín budou mít sourozence: Agáta Hanychová čeká dítě Jaromíra Soukupa

Plánujeme rodinu a komorní svatbu!

Leo a Kateřina plánují svatbu do konce roku, ale o žádnou obrovskou veselku nepůjde. „Brát se chceme do konce roku a v Americe. O nic velkého se ale nebude jednat. Pozveme pár přátel,“ rozpovídal se o svatbě Leo. „Pak to samozřejmě oslavíme ještě v Praze,“ říká.

Protože je mezi Leem a jeho snoubenkou 37 let rozdíl, je jasné, že přišla otázka i na těhotenství a případnou rodinu. „Plánujeme rodinu. To je jasné. Já do té svatby s tím šel,“ dodal Leo pro VipStar.cz s tím, že si uvědomuje, že už není úplně nejmladší a svého potomka by si chtěl užít co nejvíce to jde.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít Celebrity

Nečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít

Poslední hřebíček do rakve: Kolečko definitivně pohřbil vztah s Vignerovou, chce se ženit, tvrdí přátelé Celebrity

Poslední hřebíček do rakve: Kolečko definitivně pohřbil vztah s Vignerovou, chce se ženit, tvrdí přátelé

Agáta Hanychová o chůvě pro miminko: Není to zločin, chci Filipínku, řekla jasně Celebrity

Agáta Hanychová o chůvě pro miminko: Není to zločin, chci Filipínku, řekla jasně