Petr Kolečko vrazil Nesvačilové nůž do zad: Rodina je nejcennější, řekl a vrátil se k Anetě Vignerové

Celebrity Petr Kolečko vrazil Nesvačilové nůž do zad: Rodina je nejcennější, řekl a vrátil se k Anetě Vignerové
Více

Není tomu tak dávno, kdy redakce eXtra.cz zachytila „randíčko“ Anety Vignerové (35) a Petra Kolečka (38) v jednom z pražských podniků. Po několika drincích a vzájemných letmých doteků oba dva nad ránem nastoupili do taxíka a společně odjeli. Nyní v pořadu o českých celebritách ShowTime na Primě modelka promluvila o tom, jak to mezi ní a scenáristou je.

Scenárista Petr Kolečko, který na konci léta opustil partnerku a matku jejich dítěte Anetu Vignerovou, patrně s blížícím se vánočním časem přehodnotil své priority. Ještě nedávno prohlašoval, že to mezi ním a modelkou Anetou Vignerovou už dlouho neklapalo.

Delší dobu nám vztah nefungoval. Soužití muže a ženy je problematické, navíc u takových osobností, jako jsem já a Aneta, obzvlášť. Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní,“ řekl tehdy pro Blesk.cz.

CelebrityObrovská tragédie: Stylista hvězd Jan Pokorný (†39) spáchal sebevraždu

Obrovská tragédie: Stylista hvězd Jan Pokorný (†39) spáchal sebevraždu

Naopak na novou přítelkyni herečku Denisu Nesvačilovou pjel jenom ódy. „Mezi mnou a Denisou je něco čerstvého a krásného, a to je asi tak všechno, co vám k tomu můžu v tuto chvíli říct,“ řekl o hvězdě seriálu Slunečná.

Rodina na prvním místě

Uběhlo pár měsíců a všechno je jinak. Podle všeho to vypadá, že by se měli dát Petr Kolečko a Aneta Vignerová znova dohromady. „Já si myslím, že je to na dobré cestě. Přece jenom je to otec mého dítěte, něco jsme spolu prožili. Tyhle věci se v životě dějí a občas to chce i nějaký ústupek a možná i nějaký čas, aby si ti lidé ty věci uvědomili. Zatím je to takové citlivé, ani já moc nevím, co k tomu říct,“ řekla modelka v rozhovoru pro ShowTime.

CelebrityBetty našla lásku v MasterChefovi a nyní oblékla svatební šaty: Velký den měl ale jeden háček

Betty našla lásku v MasterChefovi a nyní oblékla svatební šaty: Velký den měl ale jeden háček

Návrat roku?

Aneta navíc v rozhovoru naznačila, že umí odpouštět, a tím dala Kolečkovi zelenou. „Já si myslím, že odpouštění je důležitý, já jsem vždycky měla v sobě takovou filozofii, že každý si zaslouží druhou šanci. Tady se to nějakým způsobem vyvíjí. Už kvůli synovi. Určitě se to dá nějak překlenout, když to má tu sílu,“ dodala.

Samotný Kolečko se k celé situaci prostřednictvím TV Prima také vyjádřil a promluvil o tom, jak je pro něj rodina to nejcennější. „Vážím si toho, že k sobě s Anetou po tom všem nacházíme opět cestu a dokážeme se mít rádi. Vážím si i její statečnosti v poslední době. Uvědomil jsem si, že rodina je nejcennější, a věřím, že zas rodina budeme. Vzhledem k citlivé povaze celé věci je toto mé jediné vyjádření,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala