Betty našla lásku v MasterChefovi a nyní oblékla svatební šaty: Velký den měl ale jeden háček

Celebrity Betty našla lásku v MasterChefovi a nyní oblékla svatební šaty: Velký den měl ale jeden háček
Více

Půvabná Alžběta „Betty“ Minaříková (28) se přihlásila do oblíbené kulinářské show MasterChef Česko a kromě životní zkušenosti v pořadu našla velkou lásku v podobě soutěžícího Vojty Urbana (29). Před pár dny na sociálních sítích zveřejnila snímky ve svatebním a lidé jí začali okamžitě gratulovat. Jak ale sama Betty uvedla, byla to svatba jen nanečisto.

Na konci září web VipStar.cz jako první informoval o tom, že účastníci divácky oblíbené show MasterChef Češko Alžběta „Betty“ Minaříková a Vojta Urban našli v sobě zalíbení. „Od začátku to mezi nimi jiskřilo. Není divu, že mezi nimi něco vzniklo. Oba jsou mladí, hezcí a nadaní,“ prozradil zdroj z blízkosti obou účastníků redakci.

O pár dní později Vojta a Betty svůj vztah potvrdili. „Tak co, kdo z vás už to tušil? Šli jsme soutěžit a ze soupeře se stala spřízněná duše. Pořád nemůžeme uvěřit, že nám osud napsal takový příběh a jsme rádi, že se o něj s vámi můžeme konečně podělit,“ oznámili společně na Instagramu.

BizárPo zásnubách v obchoďáku Shopaholicadel seřvala Davču: Pak se pochlubila cenou prstýnku

Po zásnubách v obchoďáku Shopaholicadel seřvala Davču: Pak se pochlubila cenou prstýnku

Před pár dny na sociálních sítích Betty přidala snímek ve svatebním. Lidé si okamžitě začali myslet, že se soutěžící MasterChefa vzali. Nebyla to tak ale úplně pravda. Zatím jejich velký den proběhl jen nanečisto a s koordinátorkou Terezou nafotili svatební editorial v penzionu Na Kmíně.

Je to krásná příležitost, kdy si stoupnout před ten foťák, navíc společně. Takže já se cítím skvěle,“ řekl v rozhovoru pro TV Nova Vojta. „Je to super. Je tady strašně šikovnej tým lidí, který z nás udělal toto (poukazuje na své krásné šaty, make-up a hair styling), takže já se cítím krásně,“ doplnila partnera Betty.

Vojta a Betty jsou svatbě otevření a rozhodně nepopřeli, že by k ní do budoucna nemohlo dojít. „My, když jsme přijeli sem Na Kmín, tak mi to tady úplně učarovalo, a strašně se mi to tu líbí, takže úplně jsem si to tady začala představovat,“ zasnila se půvabná Betty Minaříková.

Já to vidím asi podobně, udělat si hezký obřad, říkal jsem si, že by to nemuselo být tak formální, ale když tu teď vidím Betty v šatech, tak asi bude muset. A pak se hodit do něčeho pohodlnějšího a udělat si prostě pořádnou oslavu s přáteli,“ dodal Vojta Urban.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch