Partnera Taťány Makarenko museli uvést do umělého spánku: Krvácení do hlavy a boj o život

Celebrity Partnera Taťány Makarenko museli uvést do umělého spánku: Krvácení do hlavy a boj o život
Více

Partner ředitelky Miss Czech Republic Taťány Makarenko (32) si v posledních týdnech prošel doslova peklem. Ještě s partou kamarádů nestačili ani vyrazit na každoroční trip a hned na nádraží v Děčíně dost nešťastně Martin Pánek (30) upadl. Měl krvácení do hlavy, zlomeniny v oblasti obličeje a musel být uveden do umělého spánku. V současné době se snaží vrátit se zpět do běžného života.

Nejen ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko, ale i rodina a známí podnikatele Martina Pánka zažívali v posledních týdnech peklo na zemi. Partner Taťány se totiž ošklivě zranil na hlavě. Za vše mohla blbá náhoda.

Martin Pánek je duší i tělem dobrodruh a každoročně vyráží s partou kamarádů na trip. Bohužel hned první den jejich výletu ošklivě upadl na nádraží v Děčíně.

Nedalo se dělat nic jiného, než mi v bezvědomí zavolat záchranku. Za to děkuji svým nejcennějším kamarádům,“ popisuje na svém Instagramu Martin, který se momentálně dává dohromady a snaží se vrátit do běžného života.

Měl jsem krvácení do hlavy, zlomeniny v oblasti obličeje, poškození zubů, uvedli mě na týden do umělého spánku v nemocnici v Ústí nad Labem,“ pokračuje ve vyprávění hrůzostrašného zážitku.

„Poté jsem byl převezen do fakultní nemocnice Thomayerova, kde jsem byl i zde přikurtovaný pouze na lůžku, abych se nemohl ani zvednout.“

CelebrityEx Bena Cristovaa je těhotná: Kateřina Kasanová se pochlubila rostoucím bříškem

Ex Bena Cristovaa je těhotná: Kateřina Kasanová se pochlubila rostoucím bříškem

Martin doslova bojoval o život a během těch nejhorších chvil mu byla velkou oporou právě milující partnerka Taťána, celá rodina a kamarádi.

„Z celého srdce vám děkuji, jsem tu hlavně díky síle, kterou jste mi vy předávali. Teď mě čeká delší rekonvalescence, díky které budu starý dobrý Marty, kterého máte nejraději,“ dodává.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu