Ostřílené ženy bombardují Denisu Nesvačilovou: Kolečko se odkutálí dál a tobě zůstanou oči pro pláč, varují

Celebrity Ostřílené ženy bombardují Denisu Nesvačilovou: Kolečko se odkutálí dál a tobě zůstanou oči pro pláč, varují
Více

Herečka Denisa Nesvačilová (31) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Kvůli milostnému trojúhelníku s modelkou Anetou Vignerovu (34) a Petrem Kolečkem (38) se dostala pod palbu negativních komentářů a hejtů napříč českým internetem. Není divu, že se herečka uzavřela do sebe a nebere telefony a neodpovídá ani na smsky. Na Instagramu ji po vlně nenávisti začaly ženy varovat, ať vezme rozum do hrsti a uteče dřív, než bude pozdě.

Všechny šokovala zpráva, že po třech letech prakticky bezproblémového vztahu se rozchází scenárista Petr Kolečko a modelka Aneta Vignerová. Oba společně vychovávají dvouletého syna Jiříka a dlouho platili za jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu. V době spekulací o rozchodu Vignerová přiznala, že měli mezi sebou menší problémy. Proto také na pár měsíců odjela do rodného města Havířov.

Modelka patrně ale netušila, že její partner bude zatím hledat útěchu v cizí posteli. Na Petra Kolečka totiž záhy prasklo, že randí s hvězdou seriálu Slunečná Denisou Nesvačilovou. A jestli česká veřejnost něco skutečně nemá ráda, tak to jsou útěky zadaných otců k mladším a bezdětným ženám.

Proto se většina lidí na sociálních sítích od začátku zastává Anety a Denisu Nesvačilovou naopak zavrhují. Herečka to nebude mít jednoduché ani mezi svými kolegyněmi. Nedávno si do ní nenápadně rýpla Eva Burešová. „Já jsem se dneska koukala na internet a pobouřilo mě teda spoustu mnohem horších věcí. Že jsou mezi námi lidé, kteří rádi přebírají partnery zadaným lidem,“ prohlásila Eva ve stories.

CelebrityVálka hvězd Slunečné: Eva Burešová si ostře rýpla do kolegyň kvůli přebírání partnerů, co jim vzkázala?

Válka hvězd Slunečné: Eva Burešová si ostře rýpla do kolegyň kvůli přebírání partnerů, co jim vzkázala?

Vykašle se na tebe stejně jako na Anetu!

Po vlně odsuzujících komentářů Nesvačilovou zaplavily nevyžádané rady evidentně zkušených žen z Instagramu. „Tak karma je zdarma. Většinou vztah nevydrží, když je založený na nevěře. Kolečko se odkutálí dál a bude vymalováno,“ píší v komentářích Anetě. Petr Kolečko má z předchozího vztahu dvě děti a s Vignerovou třetí.

CelebrityAgáta Jaromíra Soukupa zostra naložila Kolečkovi: Jsi haj*l, vzkázala a dodala, proč je Tomicová bez chlapa

Agáta Jaromíra Soukupa zostra naložila Kolečkovi: Jsi haj*l, vzkázala a dodala, proč je Tomicová bez chlapa

„Pan Kolečko udělá Denise další dítě a co udělá? Zdrhne. Takovým by mělo být zakázáno se rozmnožovat, to je strašný. Vždycky se najde nějaká taková, co odtáhne tátu od rodiny. Ale na každého jednou dojde,“ zní jeden ze stovky komentářů. „Udělal to Anetě, tak abyste se za nějakou dobu neocitla ve stejné kůži,“ varují Nesvačilovou další.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu