Ornella Koktová šla v Survivoru až na dřeň: Viděla jsem tři hlavy, pak přišel kolaps a konec v show

Survivor Ornella Koktová šla v Survivoru až na dřeň: Viděla jsem tři hlavy, pak přišel kolaps a konec v show
Více

Voyo včera uvedlo 6. epizodu show Survivor Česko & Slovensko. Třináctý den na ostrově přináší do kmene Lovců napětí ohledně zimy a nedostatku potravy. Ornella se vrací z návštěvy lékaře a oznamuje svůj odchod ze soutěže. U Lovců se rozjíždí hra intrik okolo symbolu skryté imunity. Nikola se Janě svěřuje se tragickým životním příběhem své rodiny. Na kmenové radě se Rachel a Iva svěřují, že už nechtějí v soutěži pokračovat. Lovce postoj Ivy překvapuje. Nezvolila Iva stejnou taktiku, která v minulé řadě vynesla Karolínu Krézlovou až do finále?

13. den

Mužská část kmene Lovců si podle Rachel neustále na něco stěžuje, především na zimu a hlad. Jana jejich situaci chápe, ale apeluje, aby byl dodržován režim v přídělech, protože kokosů je omezené množství a není možné, aby kluci jich spotřebovávali více. Jejich spotřeba se prý razantně zvýšila po příchodu Jakuba a Rachel. Jakub říká, že kokosů mají na ostrově k dispozici dostatek.

Ornella upadla do bezvědomí

Titáni se vydávají lovit ryby. Přípravu úlovků si bere na starost Yeniffer, která se v minulosti zúčastnila MasterChefa. U Lovců se Bandurko svěřuje Filipovi, že našel nápovědu ke skryté imunitě. A Filipovi se podle ní nakonec daří najít polovinu symbolu skryté imunity. Před soubojem o kmenovou imunitu přichází  Ornella a vysvětluje, proč musela navštívit lékaře. Říká, že upadla do bezvědomí, měla halucinace, viděla tři hlavy a Martin Carev jí pomohl přivolat lékařskou pomoc. Stále se ovšem necítí dobře a oznamuje, že ze soutěže Survivor odchází. Odnáší  si s sebou ale spoustu dobrodružných zážitků a je ráda, že poznala v soutěži skvělé lidi.

CelebrityDrsná zpověď hvězdy Vyvolených Martina Hranáče: Pil jsem a bral drogy. Pak jsem neměl ani na jídlo

Drsná zpověď hvězdy Vyvolených Martina Hranáče: Pil jsem a bral drogy. Pak jsem neměl ani na jídlo

V souboji o kmenovou imunitu vítězí poprvé Titáni. Na kmenové radě tak budou muset hlasovat o vyloučení jednoho ze svých členů Lovci. Titáni bouřlivě oslavují své první vítězství v souboji o kmenovou imunitu a druhé vítězství ve vzájemných soubojích v řadě. Souboj síly a vytrvalosti Lovců o individuální imunitu má tentokrát dva vítěze, získávají ji Veronika a Filip.

14. den

U Lovců se Rachel handrkuje s Filipem, který poukazoval na to, že nově příchozí členové kmene nestrávili s ostatními stejný čas. Rachel reaguje, že se ke kmenu připojili o pouhé dva dny později. Filip s Tomášem, Jakubem a Kristinou mezi sebou probírají, že jim Veronika pravděpodobně lže o tom, že ztratila polovinu symbolu skryté imunity, který získala při tajné misi s Pirátem. Nikola a Jana z kmene Titánů si spolu povídají o tom, co je v životě potkalo. Nikola se svěřuje, že přišla v důsledku požáru o svou mladší sestru a babičku. Následně se musela vyrovnávat s úrazem své matky, která se zřítila ze skály. Janu její příběh dohání k slzám.

Ondřej čte hlasy Lovců. Z jejich počtu je jednoznačné, že do duelu posílají Rachel, která obdržela šest hlasů. Tomáš, který má na krku náhrdelník individuální imunity do duelu s Rachel vysílá Jacka. Náhrdelník má ovšem také Veronika, která vysílá do vyřazovacího souboje třetího hráče, Filipa.

CelebrityMám na tebe kompromitující materiál, vyhrožuje Slováková Myslivcové: Jsi narušená, vzkázala Dominika

Mám na tebe kompromitující materiál, vyhrožuje Slováková Myslivcové: Jsi narušená, vzkázala Dominika

Do vyřazovacího souboje míří tedy hned trojice soutěžících: Rachel, Jack a Filip. Rachel přiznává, že nemá chuť v souboji bojovat, protože je pevně odhodlána jít domů a opakuje, že chce napravit vztahy se svou rodinou. A podle toho také její výkon v souboji vypadá. Jako první se zachraňuje Filip. Po něm si s úkolem správně poradí také Jack. Rachel je v souboji třetí a její účast v Survivoru tak končí.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly Survivor

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy Survivor

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům Survivor

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům

Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor Survivor

Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor

V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře Survivor

V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře

Mikýřovi ruply nervy a rozeřval se na Jacka: Survivor opouští fňukající Jakub a ubulený Filip Survivor

Mikýřovi ruply nervy a rozeřval se na Jacka: Survivor opouští fňukající Jakub a ubulený Filip