Drsná zpověď hvězdy Vyvolených Martina Hranáče: Pil jsem a bral drogy. Pak jsem neměl ani na jídlo

Celebrity Drsná zpověď hvězdy Vyvolených Martina Hranáče: Pil jsem a bral drogy. Pak jsem neměl ani na jídlo
Více

Martina Hranáče (41) si pamatuje převážně starší publikum, které v roce 2004 sledovalo reality show Vyvolení. Martin patřil mezi jedny z nejoblíbenějších soutěžících a dostávalo se mu pozornosti jako pravé hvězdě. Slávu si užíval plnými doušky až do chvíle, kdy mu došlo, jaká je realita. Na Instagramu se nedávno vyzpovídal ze svých nejtěžších chvil, kdy padl na úplné dno.

Martin Hranáč se narodil v Ústí nad Labem a na svoji velkou chvíli čekal až do roku 2004, kdy se zúčastnil reality show Vyvolení. Martina si zamilovalo statisíce diváků hlavně kvůli jeho vtipu, upřímnosti a naprosté bezprostřednosti. I přesto, že nevyhrál, stal se doslova celebritou, se kterou se chtěl každý vyfotit.

Sympatický Martin od šesti let navštěvoval Lidovou školu umění, vyučil se číšníkem, ale má za sebou několikaleté vystupování v pražském divadle Semafor. Netajil se svým pěveckým talentem a před Vyvolenýma jsme ho mohli v roce 1998 vidět v pěvecké show DO-RE-MI.

CelebrityMám na tebe kompromitující materiál, vyhrožuje Slováková Myslivcové: Jsi narušená, vzkázala Dominika

Mám na tebe kompromitující materiál, vyhrožuje Slováková Myslivcové: Jsi narušená, vzkázala Dominika

Přihlásil se také do SuperStar, ale nakonec se nedokázal dostat do nejlepší stovky. Největší slávu tak zaznamenal ve Vyvolených, od kterých uběhlo už dlouhých dvacet let. Před deseti lety Martin úplně zmizel a na sociálních sítích začal působit kolem roku 2020 a dokázal nemožné. I po tolika letech baví lidi humorem a jeho sláva opět stoupá. U vyhaslých hvězdiček z reality show je takový jev skutečně ojedinělý.

Fanoušci se shodují na tom, že to dokázal hlavně díky tomu, že spadl na dno, ze kterého se následně zvládnul odrazit. Před pár týdny došel Martin do bodu, kdy se na Instagramu vyzpovídal ze svých šílených let, kdy byl na dně.

Nebudu ani říkat, co všechno mi prolítlo nosem

Velká sláva a obdiv si vyžádaly svoji daň. Ne nadarmo se říká, že když neznámý člověk nabude tolik pozornosti, většinou to nedokáže ukočírovat. To byl případ i Martina Hranáče. „Když jsem v roce 2006 opustil soutěž Vyvolení 2, byla moje lehce nabytá popularita něco, co jsem si celý život přál. Cítil jsem se a choval jako nafoukaná celebrita bez špetky pokory k lidem, kteří byli mí přátelé, k fanouškům a upřímně je to období, za které se ještě dnes stydím,“ rozpovídal se.

Potom přišel rok 2007 a pád z hvězdných výšin přímo na můj nafoukaný frňáček. Šílenství kolem reality show Vyvolení opadlo a s ním i moje sláva. Chvíli jsem se ještě snažil upoutat na sebe pozornost za každou cenu,“ řekl upřímně.

ProměnaTak šel čas s bývalou milenkou Vémoly Lulu: Kulaté brejličky a velký nos vyměnila za pořádný tuning

Tak šel čas s bývalou milenkou Vémoly Lulu: Kulaté brejličky a velký nos vyměnila za pořádný tuning

Drogy, alkohol a pád na dno

Martin záhy pochopil, že nic netrvá věčně. „Z celebrity jsem se pomalu stával šaškem. Z šaška vymetač večírků a nakonec jsem byl jen zapomenutá rychlokvaška z nějaké reality show. Pár let jsem ještě v barech využíval své bývalé slávy a měnil ji za panáky zdarma, ke kterým se postupně později přidaly i drogy a já pomalu, ale jistě začal sebedestruktivně ničit sám sebe. Nebojte, nebudu tady psát o tom, co všechno mi prolítlo nosem, protože by to byl seznam dlouhý jako vánoční nákup v Kauflandu,“ pokračoval.

V jednu chvíli dokonce neměl ani na jídlo. „Z té popularity jsem žil dlouho, než to upadlo. A na ten den si pamatuju. To bylo ve chvíli, kdy jsem zjistil, že nemám na jídlo. Nic. Zjistil jsem, že nemám peníze. Měl jsem hlad. Paradox byl, že jsem ten den vyšel ve všech denících, protože jsem udělal nějaký skandál. Ve stejnou chvíli jsem seděl doma a měl jsem hlad. Neměl jsem nic,“ řekl pro eXtra.cz.

Výměna manželekBojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad

Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad

Následně ale přišlo prozření, za které je Martin moc rád. „V roce 2013 jsem nastoupil jako číšník do naší restaurace a možná je to věkem, nebo tím, že jsem jen obyčejný dělník, ale dneska roznáším ty svoje polívky a je mi dobře tam, kde jsem. Jsem šťastný být obyčejný člověk. Je sice fajn si užít pár minut pozornosti fotografů, ale gastro je prostě moje srdcovka,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku Celebrity

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku

Agáta Hanychová tvrdí, že se její právnička zhroutila kvůli Jaromírovi Soukupovi a prozradila obří sumu za soud Celebrity

Agáta Hanychová tvrdí, že se její právnička zhroutila kvůli Jaromírovi Soukupovi a prozradila obří sumu za soud