Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel

Celebrity Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel
Více

Podcast Agáta a Ornella show je takové drbací okénko dvou kamarádek Ornelly Koktové (31) a Agáty Hanychové (38). Vzhledem k tomu, že se Ornella vrátila před nedávnem z drsné reality show Survivor 2024, tak má spoustu zákulisních informací. Už delší dobu se totiž spekuluje o tom, že odpadlík Filip měl mít s někým na ostrově krátký románek. Co k tomu Ornella řekla?

Už delší dobu se spekuluje o tom, že v letošním Survivoru má mít někdo s někým románek. Prvotní informací bylo, že jeden z nich je zadaný a doma ho čeká rodina. Zrak se tak upíral původně na sympatickou potvoru Yenifer a MMA zápasníka Piráta. To se později ukázalo jako mylná domněnka.

Rachel přilila olej do ohně

Po svém odchodu z drsné reality show olej do ohně přilila hvězdička Love Island Rachel Karnížová. Po návratu z ostrova se Rachel rozpovídala na Instagramu. „Uvidím, jestli to dají do televize. Jestli to nedají, tak se k tomu nebudu vyjadřovat a vytahovat to na ty lidi. Protože by to bylo dost nepříjemné pro jednoho z nich, protože jeden z nich má doma partnera,“ rozpovídala se.

CelebrityJak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá

Ale uvidíme, jak se vzbudím následující dny,“ dodala ironicky a patrně zatím spí dobře, protože žádná jména neprozradila. Drží se ale stejné informace, že jeden z páru, který má mít na ostrově románek, má doma protějšek a dítě.

Ornella rozvířila spekulace

Od té doby se hojně začalo skloňovat všemožně jméno Filipa, který sice ze soutěže odešel po prohraném duelu, ale za velmi podivných okolností. Byl na něj dokonce naštvaný samotný moderátor Ondřej Novotný. Vysvětlení Filipa po odchodu ze show vyznělo tak, že už dopředu věděl, že odejde.

Hlavním důvodem byly závazky v práci i bydlení, o které by přišel. Během jeho účasti v soutěži v bytě byla jeho snoubenka se synem. „TV Nova ani produkce pořadu o Filipových závazcích předem nevěděla. Každý z účastníků se zavazuje k tomu, že mu nebrání žádné závazky se účastnit natáčení po celou jeho dobu. Pokud Filip porušil smluvní podmínky, hrozí mu vysoká pokuta,“ řekla kreativní producentka Adéla Brož pro TV Nova.

CelebrityPo 13 letech vyhrocená krize u Koktových: Plakala jsem a byla milimetr od toho, abych vše ukončila, říká Ornella

Po 13 letech vyhrocená krize u Koktových: Plakala jsem a byla milimetr od toho, abych vše ukončila, říká Ornella

Neustále ale nepadlo jedno konkrétní jméno. Řešila se Nikola a Kristina. Mírné světlo do toho vnesla Ornella Koktová. „Odešel ze hry. Nejdřív říkal, že je favorit. Pak prohrál duel, kde naštval Ondřeje Novotného, protože to nafejkoval a prohrál. Odůvodnil to tím, že odešel, protože musí platit nájem,“ rozpovídala se k tématu.

Nastínila také ožehavé téma nevěry. „Ke mně se dostala informace, že tím důvodem odchodu měly být techtle mechtle. A jeho dohnalo svědomí. Bylo to se skřetkou (Nikola pozn.red.) Neříkám, že byl kocour v troubě, ale něco bylo. A to měl být důvod jeho odchodu,“ dodala Ornella, která spekulacím nijak nepomohla.

Pravdou je, že Filipa doma skutečně čekala přítelkyně, kterou okamžitě po příjezdu požádal o ruku a dítě. Jsou tohle vše jen spekulace? Kde je pravda?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou Celebrity

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku Celebrity

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku