Po 13 letech vyhrocená krize u Koktových: Plakala jsem a byla milimetr od toho, abych vše ukončila, říká Ornella

Celebrity Po 13 letech vyhrocená krize u Koktových: Plakala jsem a byla milimetr od toho, abych vše ukončila, říká Ornella
Více

Kamarádky Agáta Hanychová (38) a Ornella Koktová (31) natočily poslední díl svého podcastu Agáta a Ornella show velmi neočekávaný díl. Naprostým omylem totiž bývalá modelka prozradila, že její kamarádka si prochází dramatickou krizí ve vztahu. Na to konto se Ornella rozpovídala, co ji a manžela Josefa Koktu (67) trápí.

Ornella Koktová je za Josefa Koktu vdaná devět let od roku 2015 a mají společně tři krásné děti. „Psalo se něco o tom, že máš s Pepou krizi,“ začala pěkně zostra Agáta Hanychová v podcastu Agáta a Ornella show.

Ornella byla poněkud zaražená, protože takový začátek patrně vůbec nečekala. „To jsem se svěřila tobě. To téma je těžší. Nikdy jsem takovou situaci nezažila. Pepa je můj jediný dlouhodobý vztah. Sociální sítě ukazují všechno načančané. Vnímám to tak, že jsme krásná rodina,“ rozpovídala se, když už to Agáta načala.

RozhovorDenisa Nesvačilová o svém rozpoložení: Jsem jako sopka, která vyvěrá někde z pekel, skoro nespím

Denisa Nesvačilová o svém rozpoložení: Jsem jako sopka, která vyvěrá někde z pekel, skoro nespím

Chůva není zločin!

Na druhou stranu, jedna taková doba nastala v našem vztahu s Pepou. Není to spojeno s dětma a domovem, ale vyloženě jde o ten vztah nás dvou. A to jsem ti říkala do telefonu,“ pokračovala Ornella Koktová, která se přiznala, že od narození prvního syna Quentina byla s manželem na víkend pouze dvakrát.

Ornella funguje bezchybně jako matka a manželka a je si moc dobře vědoma toho, že mít čas na sebe navzájem je hrozně důležitý. „Jak mám komplikované rodinné vztahy, tak nemáme funkční hlídání. A nemáme chůvu. Byly taky doby, kdy jsme na tu chůvu neměli. My jsme se pak začali mít trochu lépe. Ale ať si lidé nepředstavují, že máme zlaté lžičky. To ne,“ vysvětlovala Ornella, které Agáta přitakávala s tím, že by měla pochopit, že chůva není zločin.

CelebrityPříběh vztahu Moniky a Andreje Babiše je jako z pohádky: Z obyčejné sekretářky až po ženu premiéra

Příběh vztahu Moniky a Andreje Babiše je jako z pohádky: Z obyčejné sekretářky až po ženu premiéra

Plakala jsem a hledala články, jak zachránit vztah

Jsme pořád spolu každý den několik let. Naše hovory se stáčejí okolo práce a dětí. Byly chvíle, kdy jsme usínali v obětí, ale já se cítila sama. Tak jsem si říkala, že odletím do té Dominikány a bude to lepší. Myslela jsem, že když přiletím a měla jsem ty narozeniny, tak že zareaguje,“ řekla, co ji naposledy naštvalo a zamrzelo.

Zároveň Ornelle nešlo o hmotný dárek, ale o to, že si na ni někdo vzpomněl a věnoval tomu ten čas. „Nešlo mi o nějaký drahý dárek. Měla jsem pocit, že ty mé narozeniny se nějak přešly. Asi to zní dětinsky,“ řekla.

Očekávala jsem třeba…mám moc ráda ručně psané přání a nic takového jsem nedostala. Dusila jsem to v sobě asi čtyři hodiny,“ řekla s vtipem Ornella. „Když jsem rozhozená já, tak je rozhozená celá rodina. Připadala jsem si, že jsem stroj na práci a chod domácnosti. Osobní čas je nulový,“ pokračovala velmi upřímně.

RozhovorPřed smrtí se přišel rozloučit, nepoznala jsem, že se chce zabít, říká osudem zkoušená Alžběta Kolečkářová

Před smrtí se přišel rozloučit, nepoznala jsem, že se chce zabít, říká osudem zkoušená Alžběta Kolečkářová

Byla jsem milimetr od toho, aby vše ukončila

Máma tří dětí a podnikatelka v podcastu popisovala, že byla opravdu na dně. „Šla jsem do ložnice a začala jsem hledat články na to, jak zachránit vztah. Pak přišel den, kdy jsem v pláči řekla, že jsem nešťastná. Cítila jsem v srdci, že mám Pepu fakt ráda a pak jsem mu to řekla. Tekly mi slzy,“ vyprávěla a rozplakala se u toho.

Řekla jsem, že pokud se mnou nebude trávit čas a nebudeme spolu komunikovat, tak to je konec. Bylo mi ho líto. Myslím si, že by ho nic nenaplňovalo a nebavil by ho život. Od té doby si děláme čas pro sebe. Byla jsem milimetr od toho to vše ukončit,“ dodala Ornella a přidala vzkaz pro všechny ostatní. Nepodceňujte čas v té dvojici. Ticho je mnohem nebezpečnější než ten řev.“

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Agáta Hanychová na plnou pusu: Jaromír Soukup mě strašně podváděl Celebrity

Agáta Hanychová na plnou pusu: Jaromír Soukup mě strašně podváděl

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou Celebrity

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně