Olga Menzelová (44) ukázala dokonalou postavu v bikinách: Prozradila tajný recept, jak jí docílit

Celebrity Olga Menzelová (44) ukázala dokonalou postavu v bikinách: Prozradila tajný recept, jak jí docílit
Více

Olga Menzelová (44) je maminkou tří nádherných dětí a na sociálních sítích se pyšní naprosto dokonalou postavou, jakou by jí mohly závidět o dvacet let mladší slečny. Fanoušci se Olgy neustále ptají, jak to dělá, že vypadá tak perfektně. Vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi (✝82) prozradila svůj tajný recept, kterého se drží již léta.

Vdova po oscarovém režisérovi Jiřím Menzelovi Olga Menzelová se po třech dětech chlubí naprosto dokonalou figurou, kterou před pár dny vystavila na sociálních sítích v bikinách. Olga neustále dostává dotazy od svých fanoušků, jak to dělá, že vypadá tak perfektně. A tak se Olga rozhodla, že lidem jednoduchý recept prozradí.

Každé ráno, ať už jsem kdekoliv! Sklenice ( většinou 0,5l ) teplé nebo vlažné vody s citrónem a špetkou jedlé sody- tlumí kyselou chuť citrónu. A jídlo nejdříve 30 min potom,“ odtajnila naprosto banální recept Olga a rovnou k němu připsala, proč to tak dělá.

CelebrityZuzana Plačková ukázala vybavení pro malého Diona: Zlatá korunka, zavinovačka a vlastní emblém

Zuzana Plačková ukázala vybavení pro malého Diona: Zlatá korunka, zavinovačka a vlastní emblém

„Většina potravin, které jíme vytváří v těle kyselé prostředí. A když je tělo příliš kyselé, tlumí některé chemické reakce včetně aktivity enzymů nebo i obnovu a reprodukci buněk. Překyselený organismus vede k buněčné degeneraci, která ve svém důsledku může přivodit vážné zdravotní problémy,“ dodala.

Když budu potom vypadat takhle, sežeru ten citrón celý i s kůrou,“ napsala vtipně do komentářů hvězda Ulice Michaela Maurerová. Olga Menzelová je jednou z těch dam, které umí stárnout skutečně s grácií, ale o svoji tělesnou schránku pečuje jak nejvíc může.

V Březnu 2022 se objevila na slavnostním zahájení Festivalu Jiřího Menzela v pražském Divadle Bez zábradlí a ukázala prošedivělé vlasy. Olga si nechává totiž odrůst blond s šediny se nebojí ukázat, protože zkrátka k jejímu věku patří.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch