Olga Menzelová

Olga Menzelová (rozená Kelymanová) se narodila 25. ledna 1978 v Praze. 

Olga studovala žurnalistiku na Vyšší odborné škole publicistiky v Praze. V mládí se hodně věnovala sportu, převážně atletice. Chodila na Sportovní gymnázium v Českých Budějovicích a už tehdy se aktivně věnovala sportu (běhala za školu závody). Po střední škole začala studovat ekonomickou školu. Po chvíli ale zjistila, že to není nic pro ni a v roce 1999 se dala na studium novinařiny. Olga studovala dál produkci a v roce 2003 začala s DAMU. 

Kariéra 

Olga se živila mimo jiné jako produkční v televizních redakcích různého typu. V roce 2006 založila firmu Medialogue a začala pořádat výstavy fotek. 

Osobní život 

Olga Menzelová se seznámila s Jiřím Menzelem, když s ním dělala rozhovor pro rozhlas. Svatba se konala tajně v roce 2004 na dovolené v Thajsku. V roce 2008 se narodila dcera, která dostala jméno Anna Karolína. 

Už od začátku se spekulovalo o tom, že má Olga milenecký poměr s režisérem Jaroslavem brabcem. Olga to následně potvrdila a bylo spolu dva roky. Jejich milenecký vztah ale skončil a Olga byla nějakou dobu sama. Následně se vrátila k Jiřímu a v roce 2015 mu porodila dceru Evu Mariu. 

V listopadu 2020 na sociálních sítích, že je na světě dvouletý syn Albert. Olga všem existenci třetího dítěte tajila a podařilo se jí to perfektně. Olga ale neprozradila, kdo je otcem Alberta. Na jedné z fotek ho ale držel egyptolog Miroslav Bárta. V září 2020 Olga Menzelová ovdověla. Jiří Menzel zemřel dne 5. září 2020 ve věku 82 let na komplikace spojené s covid-19. Olga se o něj do posledních chvil starala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Olga Menzelová (44) ukázala dokonalou postavu v bikinách: Prozradila tajný recept, jak jí docílit

Olga Menzelová (44) ukázala dokonalou postavu v bikinách: Prozradila tajný recept, jak jí docílit

Olga Menzelová (44) je maminkou tří nádherných dětí a na sociálních sítích se pyšní naprosto dokonalou postavou, jakou by jí mohly závidět o dvacet let mladší slečny. Fanoušci se Olgy neustále ptají, jak to dělá, že vypadá tak perfektně. Vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi (✝82) prozradila svůj...