Obrovská tragédie: Stylista hvězd Jan Pokorný (†39) spáchal sebevraždu

Celebrity Obrovská tragédie: Stylista hvězd Jan Pokorný (†39) spáchal sebevraždu
Více

Módní svět je v slzách. Ve věku pouhých devětatřiceti let spáchal sebevraždu známý český stylista Jan Pokorný (39). S informací přišel jako první Blesk.cz. Návrhář, který oblékal celebrity jako Dara Rolins (49) nebo Petra Svoboda (39) se rozhodl svůj život ukončit skokem z okna.

Jeden z nejuznávanějších českých stylistů Jan Pokorný spáchal sebevraždu skokem z okna. „Včera po 20. hodině jsme vyjížděli k nálezu mrtvého těla ve vnitrobloku v ulici U Rajské zahrady. Muž narozený v roce 1983 utrpěl zranění neslučitelná se životem. Případ je prověřován jako sebevražda, byla nařízena zdravotní pitva,“ řekl pro Blesk.cz policejní mluvčí Jan Rybanský.

Tuto infomaci následně potvrdila i mluvčí záchranářů Jana Poštová. „Po 20. hodině jsme na žádost policie vyjížděli do ulice U Rajské zahrady, kde se nacházel 39letý muž po pádu z výšky. Bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem. Na místo vyrážela lékařská i záchranářská posádka, které pak vystřídal koroner,“ dodala.

ZahraničíStrach o manželku Justina Biebera Hailey: Mrtvice a místo těhotenství má cystu na vaječníku o velikosti jablka

Strach o manželku Justina Biebera Hailey: Mrtvice a místo těhotenství má cystu na vaječníku o velikosti jablka

Zatím není vůbec jasné, co Pokorného k sebevraždě vedlo. Jan Pokorný byl velmi talentovaný a oblékal například modelku Simonu Krainovou, herečku Jitku Schneiderovou, modelku Renatu Langmannovou nebo moderátorku Petru Svobodu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body Celebrity

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období Celebrity

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy Celebrity

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy