Oblečená neoblečená Hana Vagnerová: Na premiéru filmu zvolila průsvitné šaty, které odhalily úplně vše

Celebrity Oblečená neoblečená Hana Vagnerová: Na premiéru filmu zvolila průsvitné šaty, které odhalily úplně vše
Více

Herečka Hana Vagnerová (39) odhalila na premiéře nového českého filmu Hranice lásky v pražském kině Lucerna o trochu víc, než si přála. Film vzbudil pozornost už na karlovarském filmovém festivalu, kde dokonce získal cenu mezinárodní kritiky. Půvabná Hana je navíc jeho spoluautorkou, takže její partner Nicolas Escavi na ni může být právem hrdý.

Zanedlouho Hana Vagnerová oslaví čtyřicáté narozeniny, ale nikdo by jí její věk netipoval. Oblíbená herečka je momentálně zamilovaná už téměř rok do francouzského přítele Nicolase Escaviho. „Nikdy jsem nechodila s českým mužem. Všichni moji muži byli cizinci, ať už třeba Slováci, nebo tak, ale nebyli to Češi. Nikdy jsem tomu vlastně nepřikládala důležitost, ale před nedávnem jsem si to uvědomila, že to tak bylo,“ svěřila se před několika měsíci Blesk.cz.

Herečka si velmi střeží své soukromí a jen zřídkakdy ukázala svého partnera. Nicolase se rozhodla veřejnosti ukázat po pěti měsících a před pár dny ji také doprovodil na premiéru filmu Hranice lásky, jehož je Hana spoluautorkou. Hana všechny přítomné odrovnala výběrem róby. Zvolila průsvitné dlouhé šaty z díly Lukáše Macháčka a ukázala patrně víc, než původně vůbec chtěla.

CelebrityHarém Felixe Slováčka: Dáda zůstala doma, muzikant se vlnil v těsné blízkosti mladé blondýnky

Harém Felixe Slováčka: Dáda zůstala doma, muzikant se vlnil v těsné blízkosti mladé blondýnky

Na druhou stranu šaty sice odhalily hereččina ňadra, ale model nepůsobil nijak vulgárně. Navíc se outfit tematicky hodil k filmu, kdy hlavní představitelka zažívá jedno sexuální dobrodružství za druhým. Hana Vagnerová po celou dobu rozdávala úsměvy na všechny strany a s partnerem Nicolasem se od sebe nemohli odtrhnout.

Když se člověk zamiluje, tak na lásce je hezké, že pracuje v těchto neočekávaných cestách. Člověk si třeba řekne, jak to bude a že bude chodit s klukem, který bydlí o dvě ulice vedle, ale pak se najednou přestěhuje třeba na Severní pól, protože se zamiluje do Eskymáka a nenadělá s tím vlastně nic. Láska je největší síla, která lidmi hýbe,“ řekla vtipně před několika měsíci. Tak snad už bude Nicolas ten pravý.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou