Harém Felixe Slováčka: Dáda zůstala doma, muzikant se vlnil v těsné blízkosti mladé blondýnky

Celebrity Harém Felixe Slováčka: Dáda zůstala doma, muzikant se vlnil v těsné blízkosti mladé blondýnky
Více

Muzikant Felix Slováček (79) oslaví v květnu neuvěřitelné osmdesáté narozeniny. Ve společnosti mladých žen to ale Felix umí pořádně rozparádit. Zatímco jeho manželka Dagmar Patrasová (66) Felixe doprovází na akce jen zřídkakdy, tak o skoro 20 let starší partner večírky a společnost doslova vyhledává. Několikrát byl zachycen v objetí mladých a krásných dam a ani křest zlatnictví nebyl výjimkou.

Saxofonista Felix Slováček se netají tím, že si rád užívá přítomnost mladých a krásných žen. Nedávno vyrazil na křest zlatnictví, kde to podle pořízených snímků pořádně rozjel. Felix svým elánem vůbec nepřipomíná pána, kterému bude zanedlouho osmdesát let. Manželku Dádu Patrasovou tentokrát nechal opět doma a vyrazil do víru velkoměsta.

Na společenské události se pořádně rozdováděl a od pohledné blondýnky ho prakticky nešlo odtrhnout. Felix zpíval, tančil a samozřejmě nechyběly letmé doteky. Koneckonců, abychom Felixovi nekřivdili, tak není tomu tak dávno, kdy vyvedl Dádu na premiéru nového muzikálu Alenka v říši divů pod taktovkou svého syna Felixe Slováčka.

CelebrityKdo je Rika Fane, která dělá Lele ze života peklo? Od nevýrazné myšky ze SuperStar do filmů pro dospělé

Kdo je Rika Fane, která dělá Lele ze života peklo? Od nevýrazné myšky ze SuperStar do filmů pro dospělé

Oba hrdí rodiče podpořili své děti Felixe Slováčka a Aničku Slováčkovou. Felix se po boku Dády bavil a chvílemi to dokonce vypadalo, že dlouholetí manželé nemají mezi sebou žádné problémy. V červenci se ale opět ukázal ve společnosti bez Dády.

Na VIP Rooftop party v pražském klubu se pak ladně osahával s neznámými blondýnkami. Slováček vypadal, že se baví a oči mu zářily na všechny strany. Zanedlouho poté se ukázal na premiéře filmu Jan Žižka. Tam veškerou svoji pozornost věnoval blondýnce v upnutých zlatých šatech. Podle informací Aha! se dáma jmenuje Lenka Dragounová a je úspěšnou podnikatelkou.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné