Mirai schytává kritiku za Mekáč: Ptal se lidí na oblíbený burger, pak zakázal komentáře, zpěvák vysvětlil důvod proč

Exkluzivně Mirai schytává kritiku za Mekáč: Ptal se lidí na oblíbený burger, pak zakázal komentáře, zpěvák vysvětlil důvod proč
Více

Po náloži kritiky směřované na spolupráci věhlasného kuchaře Přemka Forejta (35) a řetězce s rychlým občerstvením McDonald’s, se lidé pustili do zpěváka Miraie Navrátila (30). Tentokrát jim ale vůbec nevadí, že Mirai propaguje oblíbený fast food. Naopak je rozčílilo, že na sociálních sítích, kde spolupráci propaguje, se lidí zeptal na jejich oblíbený burger, ale následně zakázal komentáře. Sympatický zpěvák webu VipStar.cz vysvětlil, proč se tak rozhodl.

Přemek Forejt z kulinářské reality show MasterChef Česko spolupracuje od začátku letošního roku s oblíbeným řetězcem McDonald’s. Jeho hlavní náplní je převážně kontrola kvality potravin. Poměrně nedávno se Přemek a McDonald’s rozhodli natočit chytlavý videoklip, ve kterém má copánky, zpívá a tančí. Text a hubnu Forejtovi složil jeho kamarád textař Jiří Burian.

Veřejnost tato spolupráce rozdělila na dva tábory. Jedni si reklamu pochvalují a přijde jim vtipná a chytlavá. Druzí jsou proti. „Nelíbí se mi, že Přemek kádruje lidi v MasterChefovi, a pak jde a udělá reklamu na fast food,“ píší uživatelé na sociálních sítích. „Myslím, že tato spolupráce není hodna věhlasného kuchaře jako je Forejt,“ myslí si další další.

CelebrityStokilová Zuzana Plačková otevřeně o těhotenské váze: Chodí mi dotazy, jestli se nestydím

Stokilová Zuzana Plačková otevřeně o těhotenské váze: Chodí mi dotazy, jestli se nestydím

Po Forejtovi McDonald’s představil ve spolupráci s kapelou Mirai první český Famous order. Menu si sestavily samy hvězdy a bude dostupné po dobu sedmi týdnů ve všech českých restauracích McDonald’s. S tím už veřejnost takový problém nemá. „U kapely Mirai mi to nijak nevadí. Proč by nemohli dělat reklamu na Mekáč?

Mekáč milujeme všichni. Asi to není fajn jíst každý den, ale Mirai jsou zpěváci a influenceři, tak proč by nemohli kývnou na takovou spolupráci,“ komentují další. Mirai Navrátil ale rozčílil své obecenstvo něčím úplně jiným. Sdílel totiž na Instagramu snímek vztahující se k propagaci McDonald’s, ve kterém se lidí ptal na jejich oblíbený burger. Následně ale zakázal komentáře.

Proč ukončuje celý post otázkou, když na ni nemůžeme odpovědět? Přijde mi to nedomyšlené,“ obořili se sledující. Redakce VipStar.cz oslovila frontmana kapely Mirai a ten přišel s jednoduchým vysvětlením a následně svůj post předělal.

Otazník na konci nebyl nutný!

Za to propagací si stojím. V postu i tom předešlém říkám, jak to mám, a jak to cítím. Mám pocit, že netřeba nic dodávat. Pochopil jsem z předešlých diskuzí, že někdo to má rád a někdo zkrátka McDonald’s nemůže vystát a někdy zkrátka ta diskuze není možná,“ rozpovídal se Mirai Navrátil pro VipStar.cz s tím, že vypnout komentáře za něj neznamená si za něčím stát či nestát.

Je to snaha udržet kultivovaný prostor u témat, která mohou nějakým způsobem rozdělovat společnost,“ vysvětlil logický důvod, proč se rozhodl vypnout komentáře. „Ta otázka na konci je v návaznosti na vypnutí blbost. Myslel jsem to spíš jako řečnickou otázku. Ale otazník na konci nebyl nutný,“ dodal oblíbený zpěvák a svůj příspěvek následně pozměnil.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Drama na lodi: Terezu Vojtkovou dělily vteřiny od smrti, stačilo málo a z jejich dětí byli sirotci Exkluzivně

Drama na lodi: Terezu Vojtkovou dělily vteřiny od smrti, stačilo málo a z jejich dětí byli sirotci

Exkluzivní fotky ze svatby bývalého partnera Nikol Leitgeb: V Las Vegas si vzal nejkrásnější kosmetičku Česka Exkluzivně

Exkluzivní fotky ze svatby bývalého partnera Nikol Leitgeb: V Las Vegas si vzal nejkrásnější kosmetičku Česka

Hvězda Tik Toku skončila na úplném dně: Koleso páčí skříně na benzínce a žebrá na okraji Prahy Exkluzivně

Hvězda Tik Toku skončila na úplném dně: Koleso páčí skříně na benzínce a žebrá na okraji Prahy

Manželka herce Blažka se pustila do poprsí Veroniky Arichtevy: Je to hnus a za tím si stojím, říká Exkluzivně

Manželka herce Blažka se pustila do poprsí Veroniky Arichtevy: Je to hnus a za tím si stojím, říká

Milovník plastik Honza Šimša natočil film pro dospělé: Tohle všechno mělo zůstat soukromé, říká Exkluzivně

Milovník plastik Honza Šimša natočil film pro dospělé: Tohle všechno mělo zůstat soukromé, říká

Exkluzivní snímky ze svatby Andrey Pomeje: Požehnání od mnichů, vytetované prstýnky a debata o příjmení Exkluzivně

Exkluzivní snímky ze svatby Andrey Pomeje: Požehnání od mnichů, vytetované prstýnky a debata o příjmení