Nové snímky Shannen Doherty v posledním stádiu rakoviny: Kolik času jí ještě zbývá?

Zahraničí Nové snímky Shannen Doherty v posledním stádiu rakoviny: Kolik času jí ještě zbývá?
Více

V roce 2020 lékaři americké herečce Shannen Doherty (51) oznámili, že se trpí rakovinou a je v 4. stádiu. Před rokem v otevřeném rozhovoru podle informací People promluvila o tom, jak moc jí rakovina změnila život a partnerský vztah. Žít s nevyléčitelnou nemocí není snadné, ale seriálová Brenda se nevzdává. Před pár dny byla zachycena paparazzi fotografy při nakupování s matkou. Herečka vypadá skutečně skvěle a užívá si každé chvíle.

Herečka Shannen Doherty si užila holčičí den s maminkou při nákupech v Malibu. Sympatická herečka, známá především díky roli Brendy v seriálu Beverly Hills 90210, vypadá dobře i po všech léčbách rakoviny, které podstoupila. Na procházce ji zachytili paparazii fotografové v dobré náladě. Doherty lékaři v roce 2020 oznámili, že se její rakovina nachází ve 4. stádiu a je nevyléčitelná.

Oblíbená herečka, která mimo jiné hrála v seriálu Čarodějky, se tak dozvěděla zdrcující zprávu, ale rozhodně nic nevzdala.“ Pořád si říkám, co tedy mohu udělat, abych pomohla zvýšit povědomí o téhle nemoci, získala peníze k její léčbě a podpořila a posunula výzkum nejen pro sebe, ale i pro všechny ostatní, kteří trpí rakovinou?‘“ prozradila v rozhovoru pro Entertainment Tonight.

ZahraničíTakhle modelku Caru Delevingne ještě nikdo neviděl: Bosá, zmatená a s vizáží bezdomovce děsí přátelé a rodinu

Takhle modelku Caru Delevingne ještě nikdo neviděl: Bosá, zmatená a s vizáží bezdomovce děsí přátelé a rodinu

Shannen přiznala, že diagnóza ovlivnila její celkové vnímání světa, ale na ni byste vůbec nic nepoznali.“Můj manžel říká, že byste nikdy neřekli, že mám rakovinu. Nikdy si nestěžuji. Nemluvím o tom, je to už součást mého života,“ řekla podle informací People herečka, která si v roce 2011 vzala za manžela Kurta Iswarienka.

Doherty také mnohé překvapila tím, že nemá žádný seznam přání nebo věcí, které by chtěla ještě stihnout. „Nemám žádný seznam přání, protože budu nejdéle žijící člověk s rakovinou,“ dodala. Smutnou diagnózu se dozvěděla, když jí bylo 50 let. Podle prognóz lékařů díky současné medicíně může žít 10 až 15 let.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let Zahraničí

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let