Nikol Trojanová

Nikol Trojanová se narodila 11. prosince 1990 v Liberci a do povědomí diváků se dostala díky reality show Hotel Paradise a Vyvolení. 

Osobní život 

Od roku 2018 je šťastně zamilovaná do Lukáše Holana. Oba dva milují cestování a společně vyrazili například do jižní Ameriky, Thajska nebo na Kubu. V roce 2021 Nikol na sociálních sítích prozradila, že si společně koupili chatu. V listopadu 2022 Lukáš Holan požádal Nikol Trojanovou o ruku. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rozhovor Nikol Trojanová po 10 letech váhá nad reality show a mluví o dětech : Po třicítce tě společnost pořád někam tlačí

Nikol Trojanová po 10 letech váhá nad reality show a mluví o dětech : Po třicítce tě společnost pořád někam tlačí

Známé české osobnosti si nenechaly ujít podzimní instax Party, která se konala v Monkey Baru v Praze. Po delší době se ve společnosti objevila i půvabná Nikol Trojanová (32). Tu si lidé pamatují hlavně z realy show Hotel Paradise z roku 2012 a VyVolení z roku 2013....

Celebrity Budoucí nevěsta Nikol Trojanová o nové životní etapě: Proč svatbu nejdřív vytěsnila?

Budoucí nevěsta Nikol Trojanová o nové životní etapě: Proč svatbu nejdřív vytěsnila?

Nikol Trojanová (31) prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života. Na sociálních sítích se sledujícím pochlubila s radostnou novinou. Po téměř pětiletém vztahu s partnerem Lukášem Holanem se budou brát. Budoucí nevěsta Nikol promluvila pro VipStar.cz o svém velkém dni a svatebních plánech.