Neuvěřitelná podoba: Kordula Stropnická jako by z oka vypadla dceři topmodelky Heidi Klum

Celebrity Neuvěřitelná podoba: Kordula Stropnická jako by z oka vypadla dceři topmodelky Heidi Klum
Více

Nevlastní sestra Agáty Hanychové (37) Kordula Stropnická (17) se ještě nedávno příliš na veřejnosti neukazovala. Vše se změnilo loňském filmovém festivalu v Karlových Varech, kam dorazila s maminkou Veronikou Žilkovou (61). Lidé si na sociálních sítích už stihli všimnout, že Kordula roste do krásy a některé napadlo, zda se vydá ve šlépějích starší sestry Agáty. Někteří ji dokonce přirovnávají k dceři topmodelky Heidi Klum (49) Leni Klum (18).

Kordula Stropnická je dcera slavných rodičů, herce Martina Stropnického a herečky Veroniky Žilkové. Kordula se pomalu začíná objevovat český šoubyznys a po dlouhé době se na veřejnosti objevila minulý rok na filmovém festivalu Karlovy Vary po boku své maminky. Nešlo přehlédnout, že  z malého dítěte Kordula vyrostla v krásnou slečnu, který jistě nebude mít nouzi o opačné pohlaví.

Netrvalo dlouho a její nevlastní sestra Agáta Hanychová propálila v živém vysílání, že mladší sestra má chlapce. Partner Korduly se jmenuje Damian a poprvé ho ukázala na galavečeru Clash of the Stars, kde ale přišla v doprovodu Agáty, která Damiana nemilosrdně posadila do druhé řady.

Survivor12 hvězdných jmen show Survivor odhaleno: Pokerová hráčka, tanečnice z Ibizy nebo Muž roku odletěli na ostrov

12 hvězdných jmen show Survivor odhaleno: Pokerová hráčka, tanečnice z Ibizy nebo Muž roku odletěli na ostrov

Poté se ruku v ruce objevili na slavnostní premiéřé filmu „Avatar: The Way of Water“. Oběma to spolu velmi slušelo a nemohli se od sebe odtrhnout. Damian navíc není jen tak kluk od vedle, ale dle jeho Tik Toku žije život plný luxusu a do kapsy rozhodně nemá hluboko.

Podoba s Leni Klum

Lidé nejenom na sociálních sítích si samozřejmě nemohli nevšimnout, že Kordula je skutečně krásná mladá dáma a zajímalo je, jestli se náhodou nechce vydat ve šlépějích své starší sestry Agáty. Někteří pozornější si dokonce všimli, že se až nápadně podobá dceři topmodelky Hedi Klum.

Leni Klum je úspěšná začínající modelka, která svoji první nabídku dostala už ve dvanácti letech, ale zkušená matka Heidi jí to tenkrát zatrhla. O pět let později přišla nabídka na titulní stranu jednoho magazínu. „Tak nadšená z mé první titulní strany!! Na place jsem si užila tolik zábavy a nemohla jsem snít o lepším startu,“ napsala na sociální sítě Leni.

A nabídky se jí skutečně jen hrnou. Není tomu tak dávno, kdy nafotila společně s matkou kampaň na spodní prádlo značky Intimissimi.“Kordula je neuvěřitelně podobná Leni Klum,“ zní z komentářů na sítích. „Mohla by být česká Heidi Klum,“ říkají s vtipem další.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše