Múza Karla Rodena Markéta Galuszková v upřímné zpovědi: Po smrti partnera si chtěla vzít život, co ji zachránilo?

Rozhovor Múza Karla Rodena Markéta Galuszková v upřímné zpovědi: Po smrti partnera si chtěla vzít život, co ji zachránilo?
Více

Markéta Galuszková (30) je česká fotomodelka a influencerka, která si mimo jiné střihla malou roličku ve filmu fotograf po boku Karla Rodena (61). V roce 2020 zcela náhle přišla o životního partnera a fotografa Martina Hlaváče. Pro křehkou Markétu to byla už druhá rána. Její velký parťák a brácha po nehodě skončil ve vigilním kóma. Po dlouhé době poskytla rozhovor a promluvila o tom, jak se naučila pracovat s bolestí a smutkem. Mimo to se rozpovídala i o modelingu a srovnala poměry v Česku a zahraničí.

Nenápadná Markéta Galuszková sice působí jako křehká dívka, ale má za sebou neskutečně náročné životní období. Dlouhou dobu žila spokojený život po boku milovaného partnera fotografa Martina Hlaváče. Ve světě modelingu se začala pohybovat od svých třinácti let. Postupem času přesedlala na fotomodeling a začala dostávat nabídky ze zahraničí.

Ve fotomodelingu se mi daří určitě lépe než u nás. Letos jsem procestovala tour, kde mě čekalo skupinové focení, pózovala jsem pro řadu fotografů, procestovala Los Angeles, San Diego, Las Vegas, Nevadu, Ontario, Anaheim, bylo milé, když mě žádali, abych se nastěhovala do Ameriky,“ rozpovídala se v rozhovoru pro VipStar.cz.

I s možností tam bydlet a mít zázemí. Dokonce jeden z fotografů mi nabízel, že když zůstanu, koupí mi loď,“ pokračuje s úsměvem. Markéta se ale rozhodla, že štěstí zkusí před kamerou. Zahrála si ve filmu Fotograf po boku herce Karla Rodena nebo Pražské orgie z roku 2019.

VirálShopaholicadel poslala snoubence do vany, zatímco natáčela videa: Šetříme, čeká bez vody, řekla rázně

Shopaholicadel poslala snoubence do vany, zatímco natáčela videa: Šetříme, čeká bez vody, řekla rázně

Přišla jí nabídka na pěkný balík výměnou za sex

Během cestování po Americe Markéta nasbírala nejenom zkušenosti, ale také pěkně drsné zážitky, na které jen tak nezapomene. „Jednu noc jsem si povídala na autobusové zastávce s úžasnými milými bezdomovci. Je obdivuhodné vidět, jak žijí ti, co nemají domov. Myslím, že část z nich je šťastných jak žijí, je to pro ně dobrodružné, samozřejmě ne pro všechny,“ začala vyprávět jednu ze vzpomínek.

Z jednoho vyzařovala velká empatie a pokora, když jsem nabídla peníze za to, že mě doprovodil tam, kde si budu moci nabít telefon, nevzal si nic. Obejmul mě a rozloučili jsme se,“ pokračuje s tím, že je ale důležitá ostražitost. „Pak bych ale chtěla říci, jak velmi je důležitá opatrnost. Jedno focení jsem zrušila. Měla jsem mít focení s auty Ferrari, ale po psaní na mě vyhrknul, jestli si potom za velký příplatek můžeme užít, tak jsem mu slušně napsala, že focení ruším. O takové spolupráce nemám zájem,“ řekla.

RozhovorSimona Krainová prozradila, v kolika letech šla poprvé na botox a nekompromisně zhodnotila současný český modeling

Simona Krainová prozradila, v kolika letech šla poprvé na botox a nekompromisně zhodnotila současný český modeling

Po smrti partnera jsem si chtěla vzít život

Markéta Galuszková devět let žila po boku životního partnera fotografa Martina. Jednoho dne bohužel zcela nečekaně zemřel. Pro všechny to byl obrovský šok. „Přijít o milovaného člověka, je jako přijít o kus sebe. Martin byl vzor pro to, jaký byl člověk a na takové lidi se nezapomíná. Byl to dobrý muž se zlatým srdcem a vždy budu vzpomínat s úctou a pokorou v srdci. Když společně dva milovaní lidé tvoří pár…čím déle spolu žijí, tím více se propojují povahy,“ vzpomíná na svoji lásku, která ji opustila v roce 2020.

Po smrti partnera si Markéta procházela velmi náročným obdobím, kdy se tragédii snažila vstřebat. Myšlenky na sebevraždu ji ale neminuly. „Tetování, které mám, mě vlastně zachránilo od toho, abych si vzala život. Bylo to takové osvobození a to mi vlastně v těžkém období moc pomohlo,“ vypráví otevřeně.

SpolečnostNejznámější narkomance Česka dochází čas: Katka má smrtelnou cirhózu jater, kolik let ji dělí od smrti?

Nejznámější narkomance Česka dochází čas: Katka má smrtelnou cirhózu jater, kolik let ji dělí od smrti?

V současné době je přesvědčena o tom, že má toto životní trauma zpracované a dokáže o tom citlivě, ale upřímně hovořit. „Nyní už jsem připravená jít. Nezapomenu nikdy, ale vím, že mé srdce chce ještě někomu dát velkou lásku,“ říká.

A co by statečná Markéta poradila ostatním, kteří se nacházejí v těžké životní chvíli? „Nevím, jestli se dá poradit, protože každý jsme jiný, cítíme a děláme vše podle toho, jací jsme. Já jen vím, koho jsme milovali, zůstává v srdci a vím, že ještě dokážu milovat,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nastal čas skončit, říká o drsném světě modelingu Andrea Verešová, kterou v plavkách už neuvidíte Rozhovor

Nastal čas skončit, říká o drsném světě modelingu Andrea Verešová, kterou v plavkách už neuvidíte

Filip Křížek o odstoupení ze Survivoru a románku s Nikolou: Nafackoval bych si, zalezl do křoví a tam zůstal, říká Rozhovor

Filip Křížek o odstoupení ze Survivoru a románku s Nikolou: Nafackoval bych si, zalezl do křoví a tam zůstal, říká

Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla Rozhovor

Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově Rozhovor

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem Rozhovor

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl Rozhovor

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl