Monika Binias otočila ohledně závislosti dcery Charlotte: Zveřejnila aktuální fotku a řekla, jak to je

Celebrity Monika Binias otočila ohledně závislosti dcery Charlotte: Zveřejnila aktuální fotku a řekla, jak to je
Více

Situace ohledně Charlotte Štikové (28) se začíná značně zamotávat. Před několika dny její matka Monika Binias (51) tvrdila, že propadla drogám a je s ní velmi špatná komunikace. V nejnovějším vyjádření ovšem obrátila a říká, že s Charlotte je v kontaktu, vše je v pořádku a jako důkaz zveřejnila nejnovější snímek dcery.

Monika Binias hodila před pár dny do veřejného prostoru doslova bombu, když se rozpovídala ve svém podcastu Nevím no o tom, že její nejmladší dcera Charlotte propadla démonům a je na šikmé ploše. „Tenhle člověk žije jinak než normálně přemýšlející člověk. Nelze vzít plnoletého a svéprávného člověka někam do ciziny, tam ho zamknout a dělat nějakou samoléčbu. Nemůžu ji věznit, to neexistuje. Ona tu pomocnou ruku nechce, opakovaně,“ prohlásila mimo jiné o Charlottě Štikové.

Následně popsala, že komunikace s dcerou je velmi nejistá a nikdy nevíte, zda odpoví nebo ne. „Snažila jsem se Charlotte dohledat. Vypisovala jsem, volala. Pak se mi ji podařilo dohnat. Řekla mi, že ji věznil chlap, který ji týral, chtěl ji zabít, znásilnit. Plno lidí zklamala. Dluží plno lidem peníze. Ti špatní lidé ji dovedli k narkotikům. Nemůžu se sebrat a jet pro ni. Nejde to,“ prohlásila s tím, že když ji naposledy v prosinci viděla, tak Charlotte málem vyhodili z kavárny, protože vypadala jako narkoman.

CelebrityDrsná zpověď Moniky Binias o dceři: Charlotte bere narkotika, chtěli ji zabít a znásilnit, tvrdila matce

Drsná zpověď Moniky Binias o dceři: Charlotte bere narkotika, chtěli ji zabít a znásilnit, tvrdila matce

Monika Binias otočila

Uběhlo pár dní od velkého poprasku a Monika Binias otočila na Instagramu. „My jsme tento víkend jeli do Prahy a natočili jsme tam díl s Charlotte. Nic není náhoda. V médiích vyšla zpráva, že Charlotte je fetka a bezdomovec. Byla tam překroucená informace, kdy Charlotte spala s Ifkem na nádraží. To se stalo před osmi lety. Pak tam byla použitá fotka od člověka, který se živí prostitucí a věří, že je země placatá,“ narážela Monika na Evu Feuereislovou.

Budeme dávat tři dny starou fotku. Uvidíte, že Charlotte je v pohodě, vůbec se to nezakládá na pravdě. Druhý den jsme točili se Sámerem Issou a taky tam bude Charlotte. Jsem s ní v kontaktu,“ řekla a přidala nejnovější snímek dcery.

Na Monikou zveřejněném snímku vypadá Charlotte naprosto perfektně a nic nenasvědčuje tomu, že by byla ve stavu, jaký její matka popisovala. „Sobotní natáčení velkého rozhovoru s Charlotte. Takto Charlott vypadá a pamatujte si, že vždy pravda zvítězí,“ napsala Monika pod snímek, ale jaksi zapomněla na to, že jako první tu „pravdu“ vypustila ze svých úst ona a způsobila tím naprostý chaos.

Jak na tom Charlotte skutečně je?

Lidé jsou poměrně zmatení a začali se ptát i na HeroHero. „Moniko, vy už si trošku protiřečíte. Tak minule vyprávíte, jak je na tom Charlotte špatně, jak ji nechtěli pustit do kavárny, že vypadá jako feťačka. Dneska zase jak to není pravda. Jak vypadá Charlotte výborně. To už je takové divné,“ ozvali se.

InfluStarCharlotte Štiková a Tadeáš Kuběnka bojují s démony: Bujarý život, drogy a zničená psychika

Charlotte Štiková a Tadeáš Kuběnka bojují s démony: Bujarý život, drogy a zničená psychika

I na to měla Monika odpověď. „Díky za postřeh. Praxe je taková, že se něco natočí, sestříhá a chvilku to trvá, než se vyjde. Situace se mezitím ale vyvíjí. Ve videu říkám, že v kavárně jsme byly v prosinci – 4 měsíce zpět. Také jsem zmiňovala, že občas se daří kontakt a občas ne. Tak teď jsme díky bohu ve fázi, kdy se daří. A jsem zato vděčná,“ vysvětlila Binias.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Agáta Hanychová na plnou pusu: Jaromír Soukup mě strašně podváděl Celebrity

Agáta Hanychová na plnou pusu: Jaromír Soukup mě strašně podváděl

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou Celebrity

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně