Charlotte Štiková a Tadeáš Kuběnka bojují s démony: Bujarý život, drogy a zničená psychika

InfluStar Charlotte Štiková a Tadeáš Kuběnka bojují s démony: Bujarý život, drogy a zničená psychika
Více

V poslední době vyšlo najevo, že dva mladí a známí influenceři Tadeáš Kuběnka (21) a Charlotte Štiková (28) bojují s vlastními démony a nejsou na tom po psychické stránce vůbec dobře. O Stavu Charlotte promluvila její matka Monika Binias (51) v podcastu Nevím no. O Tadeášově rozpoložení se zase rozpovídaly jeho nejlepší kamarádky Sugar Denny (21) a Simona Tvardek (21). Přidala se k nim i matka Tadeáše a do celé situace vnesla světlo. Snad se oba dva dostanou brzy z nejhoršího…

Spoustu mladých lidí si v současné době přeje být slavným influencerem, protože je samozřejmě lákají výhody s tím spojené a příjemná pozornost všudypřítomných lidí. Je třeba si ale uvědomit, že i sláva s sebou nese určitou daň. Slavným a hlavně mladým lidem se často stane, že neunesou tíhu pozornosti a sklouznou k návykovým látkám nebo psychickým problémům.

V posledním týdnu vyšlo najevo, že dva známí influenceři na tom nejsou po psychické stránce vůbec dobře. Nejdříve se o své dceři v podcastu Nevím no rozpovídala Monika Binias. Se slzami v očích přiznala, že Charlote Štiková se dostala na šikmou plochu a bojuje s démony. Jako nejhorší na tom shledává, že jí nemůže pomoct i přesto, že by moc chtěla.

CelebrityLidé se vysmáli Nele Slovákové, protože zapomněla zatáhnout břicho: Co ti to trčí za milana, smáli se

Lidé se vysmáli Nele Slovákové, protože zapomněla zatáhnout břicho: Co ti to trčí za milana, smáli se

Zoufalá Monika: Nemůžu Charlotte zachránit

Rozchodem s Ifkem se rozpoutalo peklo. Přestala komunikovat. Ifka to semlelo. Chodil na psychiatrii. Charlotte šla dolů. Party, špatní lidé,“ řekla v podcastu Monika. „Snažila jsem se Charlotte dohledat. Vypisovala jsem, volala. Pak se mi ji podařilo dohnat. Řekla mi, že ji věznil chlap, který ji týral, chtěl ji zabít, znásilnit. Plno lidí zklamala. Dluží plno lidem peníze. Ti špatní lidé ji dovedli k narkotikům. Nemůžu se sebrat a jet pro ni. Nejde to,“ pokračovala a bylo evidentní, že je z celé situace značně rozhozená.

Nemůžeš dospělého člověka věznit. Oni přemýšlejí jinak. Nemůžeš ho donutit. Nemůžeš ho zachránit. Podala jsem Charlottě tisíckrát ruku, že ji pomohu,“ udělala Binias tímto přítrž všem spekulacím o tom, co se vlastně s Charlotte děje.

CelebrityPodcast Hanychové a Koktové je jako zlatý měšec: Ornella a Agáta si přijdou na pěkný balík

Podcast Hanychové a Koktové je jako zlatý měšec: Ornella a Agáta si přijdou na pěkný balík

Naposledy, když Monika Charlotte viděla, byla situace opravdu vyhrocená. „Naposledy po setkání vypadala tak strašně, že ji chtěli vyhodit z kavárny, že vypadá jako fetka,“ řekla narovinu. „Ona nekomunikuje jako normální lidi. Nemůžu spát, mám noční můry. To mě v tom prosinci dorazilo,“ dodala.

Tadeáš Kuběnka neunesl tíhu svého života

Následně zcela neočekávaně se objevilo podivné vyjádření na sociálních sítích od Tadeáše Kuběnky. Jak se ukázalo, kontroverzní influencer neunesl tíhu svého života a kompletně se zhroutil. „Poslední epizodu, kterou jsme s Tadeášem natočili, tak tam už na tom byl psychicky zle. Ta epizoda byla nepublikovatelná,“ rozpovídala se ve videu Sugar Denny.

Do celého povídání se vložila i Tadeášova máma Lenka. „Po tom jeho vyjádření jsme se u Tadeáše potkali a zhodnotili jsme, že ten stav není dobrý. Od čtvrtku nebyl na sociálních sítích a nebude. Jeho mobil mám já. Jsem s ním domluvená, že minimálně do středy bude odstřihnutý od sociálních sítí. Čte teď knížky, kreslí a přečte si to, až mu bude lépe,“ vysvětluje.

InfluStarDrásající výlev Tadeáše Kuběnky: Jsem hlupák z Havířova převlečený za Paris Hilton z Beverly Hills

Drásající výlev Tadeáše Kuběnky: Jsem hlupák z Havířova převlečený za Paris Hilton z Beverly Hills

Sesypal se z toho. V pátek jsme ho odvezli, nebudeme říkat kam, ale je pod dohledem lékařů. Byli jsme za ním, ta situace je lepší, než byla včera. Chtěli bychom požádat, nechci říkat diskrétnost, když to tady veřejně říkáme. Stačí lidský respekt. Je to těžké pro nás všechny. Budeme mu držet palce. Nic jiného nám nezbývá,“ dodala Tadeášova matka Lenka, která má o svého syna přirozeně strach.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Matka Veronicy Biasiol nedostala pozvání na Miss: Tohle si nezasloužím, řekla a na dceru nakydala horu špíny InfluStar

Matka Veronicy Biasiol nedostala pozvání na Miss: Tohle si nezasloužím, řekla a na dceru nakydala horu špíny

Droběna z Red Face objasnila existenci nevzhledných strupů po těle: Podstoupí operaci jako Charlotte Štiková InfluStar

Droběna z Red Face objasnila existenci nevzhledných strupů po těle: Podstoupí operaci jako Charlotte Štiková

Shopaholicadel si sahá na dno: Jsem ztrhaná, napsala a ukázala obří krátery pod očima InfluStar

Shopaholicadel si sahá na dno: Jsem ztrhaná, napsala a ukázala obří krátery pod očima

Ben Cristovao a mladinká Dominique Alagia lásku už neskrývají: Natočili žhavé líbací video s jasným vzkazem InfluStar

Ben Cristovao a mladinká Dominique Alagia lásku už neskrývají: Natočili žhavé líbací video s jasným vzkazem

Datel s Bárou opustili novorozeně, aby si užili dovolenou, ale čekal je horor: Šílenec je napadl s nožem InfluStar

Datel s Bárou opustili novorozeně, aby si užili dovolenou, ale čekal je horor: Šílenec je napadl s nožem

Venis, která má být vdaná za Vietnamce, přispěchala s krkolomným vyjádřením: Lidi vytočila ještě víc, nevěří jí InfluStar

Venis, která má být vdaná za Vietnamce, přispěchala s krkolomným vyjádřením: Lidi vytočila ještě víc, nevěří jí