Drsná zpověď Moniky Binias o dceři: Charlotte bere narkotika, chtěli ji zabít a znásilnit, tvrdila matce

Celebrity Drsná zpověď Moniky Binias o dceři: Charlotte bere narkotika, chtěli ji zabít a znásilnit, tvrdila matce
Více

Reality show hvězdička Monika Binias (51) si založila podcast s názvem Nevím no a v nejnovějším díle promluvila o vztahu se svojí nejmladší dcerou Charlotte Štikovou (28), se kterou dlouho nebyly v kontaktu, ale jejich poslední setkání Moniku jako matku témě zničilo. Přitom kdysi k sobě měly jako dcera s matkou hodně blízko. Co prozradila o své dceři?

Monika Binias se proslavila v reality show Štiky a kromě dalšího je to také matka Ornelly Koktové a Charlotte. Své mladší dceři věnovala svůj poslední díl podcastu Nevím no. „Já jsem to odkládala. Je to pro mě nejcitlivější téma. Mám ráda i Ornellu, ale je to spratek. Ony jsou srdcem hodné. To je nejtěžší level, jaký existuje. Vezmu to od začátku, aby si lidi udělali obrázek,“ řekla hned v úvodu.

Binias vzala vše pěkně od začátku. „Charlotte měla podle mě nádherné dětství. Charlotte na rozdíl od Ornelly tohle potvrzuje. Byla bezproblémové a hodné dítě, které bylo na mě hodně fixované. Jsem jediná osoba, se kterou doteď komunikuje. Ve školce byla oblíbené dítě,“ rozpovídala se.

RozhovorPsychicky vyždímaná Agáta: Slova o smrti a vyřčené přání k narozeninám. Vše má v rukou Prachař, říká

Psychicky vyždímaná Agáta: Slova o smrti a vyřčené přání k narozeninám. Vše má v rukou Prachař, říká

Charlotte jsem našla na nádraží

Ona byla dítě do reklamy. Byla jako andílek. Šli jsme třeba po centru a nás si Japonci fotili. Charlotte neměla pubertu. Nebyl tam žádný problém. V tomhle duchu se to táhlo po celou dobu. Pak exmanžel zkrachoval. Charlotte přešla do české školy a bylo to pro ni těžké,“ pokračovala.

Monika by byla ráda, kdyby lidé neodsuzovali Charlotte, ale ani ji jako matku. „Já jsem je proti drogám školila. Charlotte vždy odsuzovala, že to chápe. Po prvním partnerovi Míšovi přišel Ifko. Opět, kluk ze Slovenska, matka alkoholička. On byl bohém. Charlotte šla na party a dala si marihuanu. Jednou přišla a řekla, že už si to nedá. Že po tom měla nějakou schízu,“ byla Binias upřímná.

Pak ale začalo přituhovat. „Můj kolega mi napsal, že viděl Charlotte a Ifka přespávat na nádraží mezi fetkama tam. Doslova jsem je sebrala s tou dekou a vzala je nazpátek. Mluvili jsme o tom, že každý příběh nemusí skončit dobře. Snažila jsem se jí sehnat práci, ale nechtěla,“ řekla.

CelebrityVálka mezi Kočendovou a Slovákovou pokračuje: Čína k Číně sedá, pokoj si nedám, vzkázala Nela

Válka mezi Kočendovou a Slovákovou pokračuje: Čína k Číně sedá, pokoj si nedám, vzkázala Nela

Charlotte chtěli zabít a znásilnit, bere narkotika

Přišel jeden z prvních bodů zlomu. A to byl pořad Štiky. „Charlotte není nejostřejší tužka v penále. A když jí Ornella pořád říkala, jaká je máma, tak je to jednoduché. Na konci toho natáčení jsem se seznámila s mým mužem. Charlotte a Ifko se jednoho dne sbalili a odešli. Sebrali poslední stokorunu a zmizeli i s poslední částí nábytku,“ popisuje Monika.

Pak přišel podle Binias bod zlomu číslo dvě, kdy dle slov Moniky Charlotte podstoupila podvázání žaludku. „Naštvalo mě, že říkala, že najednou cvičí a jí zdravě. Já jí řekla, že tohle nebudu podporovat. Charlotte začala hubnout a začal se plnit její sen. Rozešla se s Ifkem, který ji měl fakt rád. Myslela si, že najde milionáře.“

Rozchodem s Ifkem se rozpoutalo peklo. Přestala komunikovat. Ifka to semlelo. Chodil na psychiatrii. Charlotte šla dolů. Party, špatní lidé,“ zoufala si v podcastu Monika. „Snažila jsem se Charlotte dohledat. Vypisovala jsem, volala. Pak se mi ji podařilo dohnat. Řekla mi, že ji věznil chlap, který ji týral, chtěl ji zabít, znásilnit. Plno lidí zklamala. Dluží plno lidem peníze. Ti špatní lidé ji dovedli k narkotikům. Nemůžu se sebrat a jet pro ni. Nejde to,“ pokračovala ve zpovědi.

Nemůžeš dospělého člověka věznit. Oni přemýšlejí jinak. Nemůžeš ho donutit. Nemůžeš ho zachránit. Podala jsem Charlottě tisíckrát ruku, že ji pomohu,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Agáta Hanychová na plnou pusu: Jaromír Soukup mě strašně podváděl Celebrity

Agáta Hanychová na plnou pusu: Jaromír Soukup mě strašně podváděl

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou Celebrity

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně