Monika Babišová vynesla k soudu ikonickou kabelku: Průměrní Češi by na ni šetřili několik let

Celebrity Monika Babišová vynesla k soudu ikonickou kabelku: Průměrní Češi by na ni šetřili několik let
Více

Momentálně probíhá soud s expremiérem Andrejem Babišem (68). Třetí den do soudní síně dorazila i manželka Monika Babišová (48). Ta ale na dotaz soudce zda bude vypovídat odpověděla, že nikoliv. Monika se ale k soudu řádně oblékla. Na sobě měla oblečení za několik desítek tisíc a vynesla také ikonickou kabelku od Hermés, na kterou by průměrný Čech šetřil několik let.

V současné době stále probíhá soud s expremiérem Andrejem Babišem. Tento týden ve středu se do soudní síně dostavila i jeho manželka Monika Babišová. Ta ovšem odmítla vypovídat v kauze Čapí hnízdo a chovala co nejvíce nenápadně. Čeho si ale nešlo nevšimnout, bylo její oblečení a doplňky, které vyjdou na statisíce.

Na první pohled obyčejný kostýmek pochází z dílny Hugo Boss, ale největší pozornost upoutala kabelka Babišové. „Je to model Birkin od Hermés,“ řekl redakci VipStar.cz kreativní ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce.

ExkluzivněZnáme totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu

Známe totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu

Monika má takových kabelek několik. Tato klasická stojí zhruba 600 tisíc korun,“ dodal Sam Dolce. Podobná zcela nová kabelka stejné značky může vzhledem k současné situaci stát okolo milionu korun.

Na jednu takovou kabelku by tak museli průměrní Češi vydělávat několik let. A i přesto by si ji mnozí nemohli dovolit. Manželka bývalého premiéra nezapomněla ani na doplňky ve zlaté barvě.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Novému partnerovi Lucie Vondráčkové uštědřil život drsné rány: Zdeněk Polívka prošel šikanou, pak přišla smrt otce Celebrity

Novému partnerovi Lucie Vondráčkové uštědřil život drsné rány: Zdeněk Polívka prošel šikanou, pak přišla smrt otce

Dítě jsi neporodila, ale koupila na Ukrajině, říká Eva Feuereislová: Plačková práskla do stolu a zažalovala ji Celebrity

Dítě jsi neporodila, ale koupila na Ukrajině, říká Eva Feuereislová: Plačková práskla do stolu a zažalovala ji

Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény Celebrity

Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény