Mladičká manželka Lea Beránka zavzpomínala na jejich seznámení a promluvila o dítěti a rodině

Rozhovor Mladičká manželka Lea Beránka zavzpomínala na jejich seznámení a promluvila o dítěti a rodině
Více

Leo Beránek starší si nenechal se svojí manželkou ujít otvíračku pražského FU club & Lounge baru. Oba dva se dobře bavili a během večera se od sebe nehnuli prakticky ani na krok. Poměrně nedávno se vzali a nyní plánují společnou budoucnost. V rozhovoru pro VipStar.cz se rozpovídali o miminku a o tom, kde se vlastně seznámili.

Otec bouřliváka Lea Beránka si umí užívat života. Minulý rok v září požádal svoji dlouholetou partnerku půvabnou Kateřinu o ruku. „Řekla jsem ano,“ informovala tehdy na Instagramu Kateřina. Rok po svatbě působí pořád zamilovaně a mají velké plány.

Uchvátila mě smyslem pro humor

Pro mě je to stejně krásné, jako to bylo před svatbou. Já v tom nevidím žádný rozdíl,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz Kateřina Beránková. „Já taky ne. My jsme spolu čtyřiadvacet hodin. Ani vteřinu bychom bez sebe nevydrželi,“ doplnil pyšný Leo Beránek starší.

Jejich seznámení proběhlo ve Žlutých lázních, slovo dalo slovo a od té doby jsou spolu. „Já jsem šla do Žlutých lázní s kamarádkou, která znala Lea a potkali jsme se tam,“ zavzpomínala pohledná brunetka.

RozhovorAdriana z Love Island promluvila o vztahu s Oliverem a Luem a přiznala drsný návrat: Měla jsem dost nehezké stavy

Adriana z Love Island promluvila o vztahu s Oliverem a Luem a přiznala drsný návrat: Měla jsem dost nehezké stavy

Leo na své ženě nejvíc miluje její smysl pro humor. „Uchvátila mě zábavou. S ní je strašná sranda, my se pořád smějeme. Tím mě dostala, svým smíchem a máme zkrátka stejný humor. Nejsme urážliví. Každý má nějakou svoji neřest a starším mužům jako jsem já, to může vadit,“ pokračuje. „Když máme na něco rozdílný pohled, tak má žena řekne se smíchem oukej a neděláme z toho divy. Neurazí se,“ říká hrdě podnikatel.

Oproti bývalým partnerkám, je Kateřina pro Lea poklad. Jeho expřítelkyně totiž uměly k němu být občas i kruté. Přitom o nic vážného nešlo. „To je ten rozdíl mezi mou ženou a bývalými partnerkami. Ty se velmi urážely. Když jsme se nepohodli, byly schopné se mnou tři měsíce nemluvit,“ postěžoval si.

CelebrityNový pár českého šoubyznysu? Andrea Bezděková má randit se zpěvákem Sebastianem

Nový pár českého šoubyznysu? Andrea Bezděková má randit se zpěvákem Sebastianem

Na miminku se pracuje, nebereme to jako nátlak

Samozřejmě, že v případě Lea a Kateřiny se skoro každý ptá na to, kdy konečně založí rodinu. Někteří si dokonce myslí, že vzhledem k věku Beránka by to mohl být problém. Ten má ale jasno. „Miminko je dané. Někdo by si možná mohl říct, že vzhledem k mému věku to bude náročné, ale my nemáme s otěhotněním žádné problémy. Čekáme jen na vhodnou chvíli, protože máme ještě nějaké plány,“ prozradil s tím, že ještě chtějí cestovat po světě.

Kateřina přiznala, že od mládí toužila po velké rodině a přála si být mladou maminkou. „Já toužila po velké rodině a miminku. Hrozně jsem chtěla dítě do třiceti. A když jsem se pak zamilovala, tak mi to dítě přišlo automatické,“ doplnila svého manžela.

Je to vyústění lásky dvou zamilovaných lidí. Na co čekat. Dítě patří k té lásce. Dítě nejde plánovat, až to přijde, tak to přijde,“ dodala s úsměvem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem Rozhovor

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl Rozhovor

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl

Bohuš Matuš o svých démonech: Problémy jsem řešil s flaškou v ruce. Antidepresiva, ataky, bylo to peklo Rozhovor

Bohuš Matuš o svých démonech: Problémy jsem řešil s flaškou v ruce. Antidepresiva, ataky, bylo to peklo

Zpověď Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše Rozhovor

Zpověď Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše

Překvapivá slova Markéty Konvičkové o zrušeném koncertu Moniky Bagárové v O2 areně Rozhovor

Překvapivá slova Markéty Konvičkové o zrušeném koncertu Moniky Bagárové v O2 areně

Zdravotní komplikace Kateřiny Průšové: Modelka musí pod kudlu Rozhovor

Zdravotní komplikace Kateřiny Průšové: Modelka musí pod kudlu