Adriana z Love Island promluvila o vztahu s Oliverem a Luem a přiznala drsný návrat: Měla jsem dost nehezké stavy

Rozhovor Adriana z Love Island promluvila o vztahu s Oliverem a Luem a přiznala drsný návrat: Měla jsem dost nehezké stavy
Více

Minulý týden se konala otvíračka nového FU club & Lounge v Dlouhé ulici v Praze. Mezi pozvanými byli také účastníci letošní řady zamilované reality show Love Island 2023. Vítězem se nakonec stali Majka s Chrisem a někteří jim to vyloženě přáli. Na akci se objevila také milovaná a nenáviděná Adriana Brabencová (21), která patřila jednoznačně mezi nejvýraznější soutěžící. Sympatická, inteligentní a vtipná Adriana dokázala udělat pořádnou show a v rozhovoru pro VipStar.cz se rozpovídala o náročném návratu do reality a popsala, jaký má nyní vztah k Oliverovi a Luovi.

Pohledná blondýnka Adriana Brabencová ze začátku soutěže Love Island působila jako šedá myška, ale postupem času jasně dokázala, že bejby rozhodně nebude sedět v koutě. O to ale byl pro ni náročnější návrat do reality a běžného života.

Po návratu jsem měla nehezké stavy

Abych pravdu řekla, tak začátky nebyly vůbec jednoduché, ale teď musím říct, že den co den je to opravdu lepší. Dostávám podporu od rodiny, nejbližších přátel, ale také od cizích lidí a to mi dodává moc síly a energie,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz.

Ještě než šla do soutěže, tak svoji rodinu a nejbližší dle svých slov připravila prakticky na cokoliv. „Já jsem to říkala už na začátku. Mamku jsem připravovala na všechny situace, které mohou nastat. Ale že bych byla nejnenáviděnější člověk v Česku a na Slovensku, to jsem nečekala,“ řekla s údivem. Adriana ale působí velmi inteligentně a moc dobře ví, že tenhle boom za chvíli pomine. „Tohle za chvíli pomine. Vše špatné je pro něco dobré. A hned ty dny budou příjemnější,“ pokračuje.

CelebrityNový pár českého šoubyznysu? Andrea Bezděková má randit se zpěvákem Sebastianem

Nový pár českého šoubyznysu? Andrea Bezděková má randit se zpěvákem Sebastianem

Návrat z prosluněné vily zpět do Česka byl pro Adrianu náročný hlavně po psychické stránce. „Ze začátku, když jsem přiletěla, tak to nebylo jednoduché. S tím vším se poprat. Nepřála bych to nikomu. Jakmile má člověk oporu v rodině a těch nejbližších, tak to je to nejdůležitější. Nebýt jich, tak ještě dnes budu schoulená někde v koutě,“ přiznala.  „Ale čím víc chodím na rozhovory a mezi lidi, tím víc podpory dostávám,“ vidí na celé situaci i ty pozitivní stránky.

Oliver? Lu? Nebo ani jeden?

Divák vnímá show úplně z jiné perspektivy, než soutěžící, který ve vile žije a bojuje o lásku a pohádkovou výhru. „Já si myslím, že důležité je si uvědomit, že život na vile a tvoření párů na vile není úplně přirozené prostředí pro člověka a celkově pro vztahy,“ podotýká Adriana s tím, že s Oliverem si sedli.

Byla jsem šťastná, byla jsem veselá. Nyní po tom návratu, ačkoliv mě to mrzelo, tak jsem měla velmi nehezké stavy. Návrat byl náročný. Oliver stál při mně, ale já mu říkala, že nejsem schopna v současné době tvořit pár,“ potvrdila, že není v páru s Oliverem. „To ale neznamená, že se nevídáme. Byla jsem ho podpořit na přehlídce Lukáše Macháčka. Máme skvělý vztah,“ vysvětluje.

RozhovorTenhle outfit není pro každou: Královna plastik Eva Feuereislová se předvedla prakticky nahá jen v třpytivé síti

Tenhle outfit není pro každou: Královna plastik Eva Feuereislová se předvedla prakticky nahá jen v třpytivé síti

Adriana momentálně není zamilovaná ani do Olivera a ani do Lua. „Nejsem sice zamilovaná a poblázněná, ale našla jsem člověka, který je skvělý. Pro mě by byla škoda mu říct, že ho nechci vidět. Je to úžasný kluk. Není všem dnům konec a návrat nevylučuji,“ řekla tajemně.

V očích Adriany se ve vile nic tak hrozného nestalo a lidé to příliš zveličují. „Ve společnosti se to moc nafukuje. S Luem jsme v kontaktu a jsme v pohodě. Nic hrozného se nestalo. Je to vykreslené jako šílené drama, ale nic takového se nekonalo. S ostatníma jsme se koukali na finále. Všichni jsou super, jsem moc ráda za tu partu, která se tam sešla,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tomáš Zástěra míří do nové reality show a promluvil o jasném favoritovi letošního Survivoru Rozhovor

Tomáš Zástěra míří do nové reality show a promluvil o jasném favoritovi letošního Survivoru

Patricie Pagáčová se pouští do nové profese mimo její obor: Už vidím ty hejt komentáře, bude to pekelné Rozhovor

Patricie Pagáčová se pouští do nové profese mimo její obor: Už vidím ty hejt komentáře, bude to pekelné

Taťána Makarenko vysvětlila záhadný postoj ke kauze manžela podezřelého ze znásilnění Rozhovor

Taťána Makarenko vysvětlila záhadný postoj ke kauze manžela podezřelého ze znásilnění

Karolína Kopíncová o nejnáročnějším focení v kariéře: Zkrvavená ramena a šaty vážící 50 kilo Rozhovor

Karolína Kopíncová o nejnáročnějším focení v kariéře: Zkrvavená ramena a šaty vážící 50 kilo

Michal Šeps o SuperStar po 13 letech: Tu soutěž jsem vymazal z hlavy, chci být nejlepší reggae zpěvák v Česku Rozhovor

Michal Šeps o SuperStar po 13 letech: Tu soutěž jsem vymazal z hlavy, chci být nejlepší reggae zpěvák v Česku

Velký životní milník Anny Kadeřávkové: Čerstvě zamilovaná se stěhuje do svého domu a mluví o rodině Rozhovor

Velký životní milník Anny Kadeřávkové: Čerstvě zamilovaná se stěhuje do svého domu a mluví o rodině