Leo Beránek

Leo Beránek se narodil 21. června 1990 v Praze. Poprvé na sebe upozornil v roce 2012 v reality show Hotel Paradise, kterou vysílala Prima Love. Nejznámější scénou je koitus s hvězdou Instagramu Nelou Slovákovou před zraky kamer. 

Kariéra

Po skončení reality show Leo obrážel večírky a skandálům šel naproti. Nakonec se rozhodl dát na dráhu rapper, ale nebyl nijak úspěšný i přesto, že jeho klipy na YouTube mají přes miliony zhlédnutí. V roce 2013 dostal anticenu Zlatý David za nejhoršího zpěváka roku. 

Zajímavosti

Sláva problémového Lea Beránka začala upadat. V klubu Roxy plivl na moderátora a zmlátil před klubem člověka. Za napadení ho tehdy poslal soud na rok do vězení. Po roce stráveném ve vězení se na chvíli zdálo, že se Leo Beránek skutečně polepšil. 

Osobní život

V roce 2015 se oženil s pornoherečkou Connie Hozak. Jejich vztah byl plný bouřlivých rozchodů a velkých návratů. V roce 2016 se páru narodila dcera Violetta. Leo se ale nepoučil a v roce 2018 napadl dalšího člověka. V roce 2020 ho soud poslal na šest let do vězení a manželka Connie požádala o rozvod. Otcem Lea Beránka je milionář Leo Beránek starší, který se měl po všech eskapádách svého syna zřeknout.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rozhovor Manželství Connie Hozak a Lea Beránka: Podruhé jsem se narodila, ukončit vztah se závislákem na pervitinu je boj

Manželství Connie Hozak a Lea Beránka: Podruhé jsem se narodila, ukončit vztah se závislákem na pervitinu je boj

Konstance Hozakova (29) je bývalá manželka reality show hvězdičky a neúspěšného rappera Lea Beránka (33). Zatímco si Leo odpykává svůj šestiletý trest za těžké ublížení na zdraví, Konstance vychovává jejich společnou dceru Violett. V rozhovoru pro VipStar.cz Konstance promluvila o mateřství a bouřlivém manželství s Leem.

Celebrity Leo Beránek starší se bude na stará kolena ženit: Poklekl před krásnou a mladičkou přítelkyní

Leo Beránek starší se bude na stará kolena ženit: Poklekl před krásnou a mladičkou přítelkyní

Leo Beránek starší (59) se rozhodl, že do toho na stará kolena praští. O ruku požádal svoji mladičkou partnerku Kateřinu (22). Ta dostala od svého budoucího chotě medvídka a nádherný zásnubní prsten. Kateřina se radostnou novinkou okamžitě pochlubila na sociální sítí Instagram. Mimo jiné jí poblahopřála třeba...