Mirkova svatba jako katalyzátor ve vztahu Magdy a Prokopa: Jak je ovlivní?

Ulice Mirkova svatba jako katalyzátor ve vztahu Magdy a Prokopa: Jak je ovlivní?
Více

V seriálu Ulice se od začátku roku hodně mluví o Mirkově svatbě. Magda a Prokop docela dlouho zvažovali, zda přijmou Mirkovo pozvání a svatby se zúčastní. Nakonec na ni přeci jen vyrazili, byť s obavami, jak to tam zvládnou vzhledem k tomu, co mají společně za sebou a při jaké příležitosti se setkají s Mirkovými blízkými. Domů se vrátí plni dojmů a emocí. Není proto divu, že se u nich svatba začne skloňovat téměř v každém pádě. Proč? Co všechno vypluje na povrch a jak se to odrazí v jejich vztahu?

Svatby jsou kořením vztahů nejen v reálném životě, ale také v seriálu Ulice. Za bezmála osmnáct let, co se seriál vysílá, jich diváci viděli už pěknou řádku. Pokud se nějaké svatby náhodou nezúčastnili přímo, vždy se o ní v seriálu hodně mluvilo. A to je také případ Mirkova sňatku se Steffi.

Mirkovo pozvání na jeho svatbu šokovalo hned na začátku roku Magdu i Prokopa. Mysleli si, že po tom všem, co mají za sebou, se s ním už nesetkají, že jim neodpustí to, co se mezi nimi stalo. Mirek je ale překvapil nejprve štědrým příspěvkem pro Magdinu sbírku na podporu domácích hospiců, o pár týdnů později pak i návratem do jejich životů.

CelebrityBlíží se Česko-slovenský ples: Připomeňme si ohromující róby, které vynesly Švantnerová, Verešová a další

Blíží se Česko-slovenský ples: Připomeňme si ohromující róby, které vynesly Švantnerová, Verešová a další

Za minulostí udělal tlustou čáru. Magdu a Prokopa nyní bere jako své blízké přátele. Těm se docela ulevilo, na druhou stranu je to ale přimělo zamyslet se nad vlastními životy. Prokop se začal nevědomky s úspěšným Mirkem opět porovnávat, Magdě to znovu připomnělo obrovský zvrat v jejím životě.

Magda mezi mlýnskými koly

Původně se měla za Mirka provdat ona. Milovala ho, ovšem taková chemie jako mezi ní a Prokopem v jejím vztahu s Mirkem nebyla. Když o ni navíc Prokop začal bojovat, přistihla se, že si není tak úplně jistá, zda je Mirek ten pravý.

Pro Mirka byla pravda hodně bolestivá. Teď je ale už vše odpuštěno a zapomenuto. Je šťastný s novou partnerkou Stefanií. Jen pár měsíců po seznámení se s ní o tomto víkendu oženil, protože si je jistý, že lepší holku už nepotká. Magdě a Prokopovi se z pochopitelných důvodů na jeho svatbu zpočátku příliš nechtělo.

Mirek je ale přesvědčil, aby na veselku dorazili. Ani jeden z nich na takové okázalé sešlosti moc není. Přesto se stalo něco, s čím tak úplně nepočítali. Svatba je nenechala chladnými. Atmosféra Mirkova velkého dne se jim dostala pod kůži. Nedokážou ji jen tak vymazat z paměti, vypořádat se s emocemi, jež v nich svatba zažehla.

CelebritySabina z Love Island a Muradov se obrnili hradbou mlčení: Oba v Dubaji, ale na sítích každý sám za sebe

Sabina z Love Island a Muradov se obrnili hradbou mlčení: Oba v Dubaji, ale na sítích každý sám za sebe

Magda si znovu uvědomila, co je pro ni ve vztahu opravdu důležité. Byla by ráda, kdyby se s Prokopem posunuli opět o kus dál, kdyby se jen nescházeli, když se jim to hodí, ale sdíleli spolu obyčejné každodenní maličkosti. Ví, že ji Prokop miluje. Ale tváří v tvář Mirkovu štěstí a zamilovanosti jí došlo, co jí teď ve vztahu s Prokopem nejvíc chybí… S čím se svěří Ireně a Otovi? A jak bere jejich vztah Prokop? Jak na něj Mirkova svatba zapůsobila a jak ho ovlivní?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?