Milovnice plastické chirurgie Gabriel Jiráčková: Jak by vypadala, kdyby ze dne na den přestala se všemi zákroky?

Celebrity Milovnice plastické chirurgie Gabriel Jiráčková: Jak by vypadala, kdyby ze dne na den přestala se všemi zákroky?
Více

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (23) je známá hlavně svými plastikami a estetickými úpravami. Nedávno se jí na Instagramu fanoušci ptali, co by se stalo, kdyby ze dne na den přestala s úpravami a vyjádřili obavy o její vzhled. Sympatická Gabriel se tak rozhodla, že o problému veřejně promluví. Jak by vypadala postupem času, kdyby ze dne na den skončila s plastickou chirurgií?

Gabriel Jiráčková svým vzhledem připomíná sice panenku Barbie, ale sama tuto škatulku nemá ráda. S plastickými operacemi začala už v osmnácti letech, kdy si nechala zvětšit prsa. Následně podstoupila operaci nosu a další estetické zákroky. Jednu dobu dokonce uvažovala nad tím, že by si nechala vyoperovat žebro, ale z toho nápadu nakonec upustila.

Jak sama ale říká, odborníky si velmi bedlivě vybírá a jsou destinace, kam by za vylepšením rozhodně nevyrazila. „Hned jak se o mě za hranicemi začalo psát jako o První České Barbie, zkontaktovala mě klinika z Teheránu. Kvůli omezeným lidským právům, zejména právům žen a nebezpečí, které ženám v Íránu každý den hrozí, jsem i v kontextu osobního nesouhlasu s tamním režimem však nikdy žádnou z íránských nabídek nepřijala a nepřijmu,“ rozpovídala se Gabriel nedávno pro VipStar.cz.

ExkluzivněLucie Bikárová vysvětluje kontroverzní video po vraždě mladého Roma: Dala jsem průchod emocím, říká

Lucie Bikárová vysvětluje kontroverzní video po vraždě mladého Roma: Dala jsem průchod emocím, říká

Přestat s plastikami ze dne na den?

Půvabná blondýnka, která se momentálně snaží prorazit jako zpěvačka, žádný ze zákroků nepopírá a se sledujícími se dělí o každý svůj krok v plastické chirurgii. Na Instagramu dostala dotaz od jedné z fanynek, co by se stalo, kdyby přestala ze dne na den se všemi zákroky. „Jak bys vypadala, byl by to rozdíl,“ ptala se zvědavá slečna.

Docházím na výplně opakovaně právě proto, že jejich efekt drží pouze po dobu cca 3 měsíců. Pak se tvář vrátí do přirozené polohy. Nejedná se tedy o další a další navyšování objemu, je to pouze údržba výrazného symetrického efektu, který se mi líbí,“ rozpovídala se.

Po 3 až 4 měsících pak vypadám tak, jak mě pán bůh stvořil. Když samozřejmě pominu špičku nosu, kterou mám od podzimu lehce upravenou a taky prsa,“ pokračuje ve vysvětlování. Lidé si totiž často myslí, že kdyby přestala s udržováním svého vzhledu, tak by její tvář vypadala úplně jinak, ale není tomu tak.

CelebrityClash of the Stars obrazem: Myslivcová řádí i s pořádným pupkem, šik Kordula a Sugar Denny jako růžový bonbon

Clash of the Stars obrazem: Myslivcová řádí i s pořádným pupkem, šik Kordula a Sugar Denny jako růžový bonbon

Vše jde vrátit zpět

Vlastně vše, včetně invazivních věcí lze vrátit zpět. Dokonce i v případě zpackaných chirurgických zákroků jako jsou nepovedené nosy. Nový se totiž dá vytvořit z ušní chrupavky. To však není naštěstí můj případ. Já si dobře zjišťuji, komu se svěřit do rukou,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné