Clash of the Stars obrazem: Myslivcová řádí i s pořádným pupkem, šik Kordula a Sugar Denny jako růžový bonbon

Celebrity Clash of the Stars obrazem: Myslivcová řádí i s pořádným pupkem, šik Kordula a Sugar Denny jako růžový bonbon
Více

V sobotu 10.6. proběhl pátý galavečer organizace Clash of the Stars, který si nenechalo ujít spoustu známých osobností. Na zápasy v kleci se dorazila podívat influencerka Dominika Myslivcová (28), která je v pokročilém stádiu těhotenství, Kordula Stropnická (17) nebo kontroverzní influencerka Sugar Denny (20). O extravagantní outfity rozhodně nebyla nouze a o vyhrocené okamžiky také ne.

Organizace Clash of the Stars je na vzestupu. Zápasy známých influencerů lákají čím dál tím víc lidí, a proto také byly lístky na pátý galavečer téměř okamžitě vyprodané. Zápasy v kleci si nenechala ujít ani influencerka Dominika Myslivcová s partnerem Zdeňkem.

Na tento večer zvolila pohodlné červené minišaty, pod kterými se jí rýsovalo rostoucí těhotenské bříško. „Nějaké jméno vybrané mám a uvidíme, jestli u toho zůstaneme, nebo nás ještě nějaké napadne,“ řekla Dominika Super.cz.

InfluStarKotlár po slovní přestřelce na Clash of the Stars vrací úder: Lidé se neumí chovat a nemají úctu, vzkázal

Kotlár po slovní přestřelce na Clash of the Stars vrací úder: Lidé se neumí chovat a nemají úctu, vzkázal

Dominika už má výbavičku pro chlapečka téměř hotovou a není divu, zanedlouho totiž bude rodit. Ještě nedávno přitom musela řešit, že se některým lidem na sociálních sítích nezamlouvá, jak se jako těhotná obléká. „Pročítala jsem si vaše zprávy. Někteří z vás mi psali, že se v těhotenství oblékám nevhodně a měla bych svému stavu přizpůsobit šatník,“ řekla na Instagramu.

Úplně to nechápu. Nevím, co si mám pod tím pojmem představit. Žádnou příručku jak se mají oblékat těhotné ženy nemám. Já si myslím, že když je žena těhotná, tak by neměla přestat být sexy. Pokud se tak někdo cítí dobře, tak nevidím důvod, proč bych měla nosit outfity, které mě budou zahalovat,“ dodala.

CelebrityPoslední tečka za vztahem Kuchařová Brzobohatý: Tajné zásnuby! Prst Daniely Písařovicové zdobí nádherný diamant

Poslední tečka za vztahem Kuchařová Brzobohatý: Tajné zásnuby! Prst Daniely Písařovicové zdobí nádherný diamant

Nepřehlédnutelná Sugar Denny

Na akci dorazila spoustu známých osobností, mezi kterými byl například influencer Kotlár Security, influencerky Marie Rosecká, Barbora Stříteská nebo Anna Šulcová. Naprosto nepřehlédnutelná byla kontroverzní influencerka Sugar Denny, která oblékla výrazné šaty a celá se sladila do růžové. Někteří sledující její outfit okomentovali slovy, že vypadá jako rozkošný růžový bonbon.

Sugar Denny přišla podpořit svého velkého kamaráda Tadeáše Kuběnku, který vyhrál premiérový fight proti Danielovi Holomkovi. Už poněkolikáté na Clash of the Stars dorazila i nevlastní sestra Agáty Hanychové Kordula Stropnická, která s sebou vzala mladšího Kryšpína Dopitu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné