Milenky Karlose Vémoly: Tornádo Lulu s obřími silikony versus přírodní divoška Rika Fane ze SuperStar

Celebrity Milenky Karlose Vémoly: Tornádo Lulu s obřími silikony versus přírodní divoška Rika Fane ze SuperStar
Více

Ve vztahu MMA bijce Karlose Vémoly (37) a jeho manželky Lely Vémoly (33) je opět rušno. Před pár dny se objevily spekulace, že zápasník má podvádět Lelu s mladičkou pornoherečkou Hanou Džurbanovou (18), která si říká Rika Fane. K celé situaci se vyjádřila i blonďatá Rika. Poměr s Karlosem nejdříve nevyvrátila, ale ani nepotvrdila. Stačilo ale jedno vyjádření Lely na její adresu a Rika začala zveřejňovat konverzace s Karlosem. Kdo jsou milenky známého MMA zápasníka? Ustojí vztah Lely a Karlose další skandál?

Rika Fane – od SuperStar k pornu a Vémolovi

Rika Fane započala svoji kariéru co by zpěvačka v roce 2020 v 6. řadě pěvecké reality show SuperStar. Dostala se mezi osmnáctku nejlepších, ale před velkým finále její cesta v soutěži skončila. Tehdy byla známá pod vlastním jménem Hana Džurbanová. Mladičká Hanka se nakonec rozhodla, že kariéru zpěvačky pověsí na hřebík a vydala se cestou porna. Za svoji novou profesi se rozhodně nestydí a na sociálních sítích se k ní hrdě hlásí.

Delší dobu byl kolem Riky Fane klid až do chvíle, než se začaly objevovat spekulace o jejím románku s MMA bijcem Karlosem Vémolou. Podle informací redakce eXtra.cz se měli společně objevovat několikrát na veřejnosti a obrážet známé pražské noční podniky. „Co vím, stýkají se asi 4 měsíce a poměrně pravidelně,“ řekl zdroj výše zmíněné redakci. „Byli spolu dokonce i v Polsku,“ dodal.

Sama Rika Fane dává na Instagram jemné náznaky toho, že si s Karlosem rozhodně nejsou cizí. Nejdříve nenápadně přidala snímek pouze ve spodním prádle a k tomu napsala jen #your a přidala emotikon lvice. Následně měla od Vémoly obdržet dárek v podobě roztomilého plyšového medvěda.

Půvabná Rika se nejdřív nechtěla k ničemu vyjadřovat, ale jakmile se do toho pustila manželka Karlose Vémoly Lela, byl oheň na střeše. „K této pseudoaféře můžu říct jenom tohle. Bohužel je a bude mnoho žen a slečen, které se budou na mém manželovi a mně chtít zviditelnit za každou cenu. Je až neuvěřitelné, jak hluboko dokážou klesnout jen pro pět minut slávy, a je velmi smutné, že to odnáší celá naše rodina. Žádné z těchto slečen nepřeji, aby si něčím takovým musely v životě projít. Dál se k tomu už nebudu vyjadřovat,“ vyjádřila se Lela rozčíleně na Instagramu.

CelebrityHvězda Ulice Sára Affašová přišla o dítě: Matyášek se narodil bez dušičky, řekla zdrceně

Hvězda Ulice Sára Affašová přišla o dítě: Matyášek se narodil bez dušičky, řekla zdrceně

Reakce Lely na Riku ale nezůstala bez odezvy. „Milá zlatá paní V. Tohle přesně jsi udělala před pár lety ty, pamatuješ. Jinak bys bez svého manžela byla nula. Takže abys zakryla neštěstí doma, házíš špínu na holky, za kterýma ti manžílek utíká,“ rozpovídala se Rika.

Kdybych chtěla honit slávu a vymýšlet nějaké fake, tak tohle vypustím do světa už dávno. Tři, dva, jedna.. spadla klec,“ dodala Rika a přihodila snímek konverzace s Karlosem, ze kterého je patrné, že si plánují další schůzku. Rika Fane se asi pořádně rozčílila, protože Lela ještě naložila na Tik Toku. „Pro tu Mařenku, co mě má furt v hubě,“ napsala ke krátkému videu.

CelebrityAgáta Hanychová promluvila o střídavé péči a drsně se opřela do Prachaře: Dělají to muži, kteří se nevyrovnali s rozchodem

Agáta Hanychová promluvila o střídavé péči a drsně se opřela do Prachaře: Dělají to muži, kteří se nevyrovnali s rozchodem

Tornádo Lulu s nepřehlédnutelnými přednostmi

Karlos Vémola už má s nevěrou bohaté zkušenosti. Tehdy se psal rok 2020 a spekulovalo se, že Karlos se má občas objevovat v přítomnosti jeho bývalé partnerky Denisy, její kamarádky Adély nebo silikonem obdařené Španělky Kristhin. V té době byla na světě už malá Lili a Vémola tehdy odjel na výlet s kamarády, ale dle všeho mu nechyběl dámský doprovod.

A ty dvě ku*vy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč s nimi si foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinku, hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi a mně už došla trpělivost. Klamání už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy,“ napsala rozčílená Lela pod jeho snímek s kamarády. Zanedlouho bohužel vyšlo najevo, že má Vémola románek s fitness trenérkou Zdeňkou Černou, která si říká Lulu. Ta románek s Karlosem propálila záměrně tím, že zveřejnila na Facebooku snímek z jeho koupelny.

„Byla jsem požádána, abych ji smazala, což jsem slíbila. Mezitím mi ale zavolala rozčílená Lela. Řekla, ať ji smažu, ale na rozdíl od Karlose hodně hrubým způsobem. To mě urazilo, takže jsem řekla, že nic mazat nebudu,“ obořila se Lulu a fotku v koupelně nechala viset na sociálních sítích.

ZahraničíPamatujete si Átreje z Nekonečného příběhu? Herectví pověsil na hřebík, dnes tetuje a má pořádné číro

Pamatujete si Átreje z Nekonečného příběhu? Herectví pověsil na hřebík, dnes tetuje a má pořádné číro

Jednou mi napsal na Facebooku a začali jsme se bavit. Pak mě pozval do Prahy na zápas na Štvanici loni v létě, kde byla i těhotná Lela. A tak to začalo. Potom jsme se začali scházet po dobu, co jsem byla v Česku,“ prozradila před lety Lulu Blesku.

Je možný, že tady byla, že přišla s někým z mých kamarádů. Jsem známý tím, že sem chodí plno známých a jejich přátel. Tak tady asi byla a vyfotila se tu. Já si to nepamatuju,“ reagoval Vémola na Lulu v rozhovoru pro iSport.cz s tím, že Lulu a Kristhin onačil za košťata.

Otázkou zůstává, zda manželství Lely a Karlose ustojí další aférku. Zatím to vypadá, že ani jeden si z ničeho nic nedělají a dál žijí spokojený rodinný život. To by si koneckonců ze všeho nejvíce přála právě Lela, pro kterou je rodina a milující manžel na prvním místě. Na druhou stranu, Karlos se několikrát nechal slyšet, že Lela je jeho výhra a o jinou nestojí. Tak by bylo možná záhodno, aby se tak začal i chovat.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová o dramatické krizi v manželství po 9 letech: Kdybych odešla, Pepu by nebavilo žít Celebrity

Ornella Koktová o dramatické krizi v manželství po 9 letech: Kdybych odešla, Pepu by nebavilo žít

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel