Hvězda Ulice Sára Affašová přišla o dítě: Matyášek se narodil bez dušičky, řekla zdrceně

Celebrity Hvězda Ulice Sára Affašová přišla o dítě: Matyášek se narodil bez dušičky, řekla zdrceně
Více

Hvězda nekonečného seriálu Ulice Sára Affašová (28) s partnerem Martinem Donutilem (31) zažívají nejhorší chvíle svého života. Oba dva se těšili na příchod syna Matyáše, jejich vytouženého miminka. Jak sama herečka řekla, celé těhotenství probíhalo v pořádku a nikde nebyl zádrhel. Proto bylo pro nastávající rodiče hrozným šokem, když jim doktoři sdělili, že miminku přestalo tlouct srdíčko. Zdrcená Sára o tragické události informovala na Instagramu.

Půvabnou herečku Sáru Affašovou znají lidé hlavně jako Janu Rytířovou ze seriálu Ulice. Sára se s partnerem Martinem Donutilem těšila na příchod miminko. Bohužel osud tomu chtěl jinak a nastávající rodiče o dítě přišli. Herečka zdrcující zprávu oznámila na Instagramu.

Tohle mělo být to nejšťastnější období našich životů. Místo toho přišel tvrdý pád do hluboké propasti, tak hluboké, že i když mám pocit, že už víc na dně být nelze, za chvilku spadnu ještě hlouběji. Ze 17. na 18. v noci jsem přestala cítit pohyby miminka, přestalo mu tlouct srdíčko. Den před oficiálním termínem porodu, 18.10. večer, jsem po vyvolávání nakonec přirozenou cestou porodila našeho přenádherného syna Matyáše Donutila, 3130g, 50cm. Bez dušičky,“ rozepsala se o tragické události.

CelebrityAgáta Hanychová promluvila o střídavé péči a drsně se opřela do Prachaře: Dělají to muži, kteří se nevyrovnali s rozchodem

Agáta Hanychová promluvila o střídavé péči a drsně se opřela do Prachaře: Dělají to muži, kteří se nevyrovnali s rozchodem

Matyáš byl do poslední chvíle naprosto zdravý. Nikdo neví, co se mohlo stát. Fyzická bolest porodu je naprosto zanedbatelná…pořád si představuju, jak krásný asi musí být po té bolesti dostat za odměnu vaši lásku na prsa, do náruče, vidět, že to všechno stálo za to, cítit to propojení. Cítit vaše děťátko. Tohle já jsem nezažila…jen bolest – hlavně tu duševní. Pociťuju tak silnou, palčivou a drásající bolest každou vteřinu své existence, každý nadechnutí, že bych nikdy v životě tohle nepřála zažít ani tomu nejhoršímu člověku na světě,“ vypsala se ze svých tíživých pocitů herečka na Instagramu.

Mám pocit, že něco ve mě zemřelo

„Mám pocit, že něco ve mě zemřelo a s tím naším miminkem odešel i kus mě. Nejhorší je se probudit a zjistit, že to nebyl jen zlý sen, že v tom světe prostě musíte dál fungovat. Stroj času neexistuje, vymazání paměti taky ne. Proč? Nebýt Martina, mojí životní lásky, největší opory a nejsilnějšího chlapa pod sluncem, nevím, zda bych to kdy dokázala zvládnout. Od začátku stál po mém boku, držel mě v náruči, držel mě za ruku, miloval mě, miloval nás, dodával mi sílu a odvahu to všechno zvládnout. Vždycky jsem si o sobě myslela, že jsem celkem silná ženská, ale bez něj bych už žít nedokázala. Miluju ho, je pro mě celý můj svět a teď obzvlášť,“ popisuje nejhorší okamžiky svého života.

Matyášek bude v našich srdcích už do smrti, bude pořád s námi, je a bude pořád stejně milovaný, pak se potkáme a budeme mu těma nejlepšími rodiči. Mezitím nad námi bude držet ochrannou ruku, jako náš Andělíček. Jsou věci mezi nebem a zemí, co člověk asi nedokáže ovlivnit, jakkoliv nespravedlivé a bolavé to je. Pořád si říkám PROČ? a všechno proč prostě stejně nikam nevede,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky Celebrity

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila Celebrity

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se Celebrity

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury Celebrity

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou Celebrity

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka Celebrity

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka