Michalova pravda: Partner Lucie z Výměny manželek promluvil pro VipStar o obvinění ze zneužívání dcery

Výměna manželek Michalova pravda: Partner Lucie z Výměny manželek promluvil pro VipStar o obvinění ze zneužívání dcery
Více

Od legendárního dílu Výměny manželek, ve kterém se objevila Lucie z Kladna, uběhly sice dlouhé dva roky, ale osminásobná matka je stále středem dění na sociálních sítích. Před pár dny se na Tik Toku objevilo hned několik videí, ve kterých Lucie tvrdí, že manžel Michal měl zneužívat její dceru a celou věc již prošetřuje policie. Redakce VipStar.cz oslovila Michala, který řekl svoji pravdu.

Lucie z reality show Výměna manželek musí nastoupit za pár dní do vězení, kde stráví padesát dní. „Dne 28.4. máte poslední šanci ve dvě hodiny odpoledne před věznicí mě vidět. Pak už ne. Stačí mi napsat do zpráv,“ řekla lidem.

Jdu do vězení na 50 dní za nebezpečné vyhrožování a lidé z toho udělali, že jsem zabila dítě,“ rozpovídala se na streamu. Lucie si mohla vybrat mezi peněžitým trestem nebo padesáti dny ve vězení. Krátce poté, co uveřejnila zprávu o nástupu do výkonu trestu, se na Tik Toku objevilo hned několik videí, ve kterých Lucie obviňuje manžela Michala ze zneužívání její dcery.

Po dvou až třech měsících se mi to začalo zdát divné, protože s holkou chodil do prádelny na dvacet minut. Ale nikdy jsem se nedozvěděla pravdu. Ptala jsem se dcery, jestli jí táta něco nedělá. Říkala, že ne,“ vypráví. Lucie tak bývalého partnera a stále ještě manžela obvinila z velmi závažného trestného činu. „Já jsem mu důvěřovala. On bral ty děti jako vlastní. Vím kde je pravda a holka to ví taky,“ dodala.

CelebrityDenisa Nesvačilová poprvé promluvila o milostném trojúhelníku: Petr Kolečko o Anetě říkal ošklivé věci, pak si ji vzal

Denisa Nesvačilová poprvé promluvila o milostném trojúhelníku: Petr Kolečko o Anetě říkal ošklivé věci, pak si ji vzal

Michal vinu o zneužívání odmítá

Redakce VipStar.cz oslavila manžela Lucie, který jakoukoliv vinu odmítá. „Jakékoliv obvinění ze strany Lucie o zneužívání její dcery důrazně odmítám. Děti jsem bral jako vlastní, nikdy bych jim neublížil. Rád bych si je vzal do své péče z dětského domova. To ale vzhledem k současné situaci nelze,“ řekl v rozhovoru Michal.

„S Lucií řešit nic nechci. Nechci s ní být v žádném kontaktu. Ten člověk pro mě neexistuje a už nikdy nebude,“ pokračoval. „Podle mě to dělá pro pozornost a chce, abych se k ní vrátil. Vy ani nevíte, co já jsem si zažíval. Podváděla mě tři roky a já bych se měl k ní vrátit? Ještě po takovém vážném obvinění?“ říká.

Trestním oznámením se začala dle slov Lucie zabývat policie. Matka osmi dětí si ale patrně neuvědomuje, že pokud se prokáže opak, než ona tvrdí, tak může mít v závěru velké problémy. „Trestní obvinění na ni podávat nebudu. Stále je to má manželka,“ dodal Michal, který je z celé situace nešťastný.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Výměna manželek oslaví 18 let a navyšuje odměnu: Na kolik si účinkující příjdou? Výměna manželek

Výměna manželek oslaví 18 let a navyšuje odměnu: Na kolik si účinkující příjdou?

Změnilo ji vězení? Lucie z Výměny manželek je opět zamilovaná a odhodlala se k razantnímu kroku Výměna manželek

Změnilo ji vězení? Lucie z Výměny manželek je opět zamilovaná a odhodlala se k razantnímu kroku

Poslední premiéra Výměny manželek: Podaří se změnit tvrdou výchovu dominantního tatínka? Výměna manželek

Poslední premiéra Výměny manželek: Podaří se změnit tvrdou výchovu dominantního tatínka?