Maru Rosecká z Like House má randit s Kazmou: Jaká je pravda o jejich žhavém románku?

Celebrity Maru Rosecká z Like House má randit s Kazmou: Jaká je pravda o jejich žhavém románku?
Více

Influencerka Marie Rosecká (20), která se proslavila v reality show TV Prima Like House, má randit s internetovým bavičem Kamilem Bartoškou (37) alias Kazmou. Ten se v listopadu 2021 rozešel s modelkou Andreou Kalousovou (26) a od té doby se občas objeví po boku mladičké influencerky. Spekulacemi o jejich románku je zahlcený už několik měsíců celý český internet. Jak to tedy mezi sebou vlastně mají? Maru Rosecká promluvila pro VipStar.cz.

Marie Rosecká je úspěšná influencerka, kterou na Instagramu sleduje přes 200 tisíc lidí a na Tik Toku přes 600 tisíc. Do povědomí širší veřejnosti se dostala díky reality show TV Prima Like House. Marie sice nevyhrála, nepostarala se o žádný poprask, ale na druhou stranu si neuřízla v televizi ani žádnou ostudu.

I přesto, že je mladičká influencerka pohledná dívka, tak nikdy veřejně nehovořila o nikom po jejím boku. Před několika měsíci se ale objevily spekulace o tom, že má randit s internetovým bavičem Kamilem Bartoškou alias Kazmou.

CelebrityDominika Myslivcová šla s pravdou ven: Promluvila o svém zlatokopectví, partnerovi (42) a jejich seznámení

Dominika Myslivcová šla s pravdou ven: Promluvila o svém zlatokopectví, partnerovi (42) a jejich seznámení

Informace o jejich údajném románku zaplavily české sociální sítě. „Viděl jsem je spolu minulý víkend na Letné. Určitě něco spolu mají. Byli tam jen oni dva,“ vyměňovali si lidé v komentářích své postřehy. „To je jasné, že to nechtějí přiznat,“ přizvukovali další.

Jsme jen kamarádi, říká Maru Rosecká

Kazma se v listopadu 2021 rozešel po pětiletém vztahu s modelkou a účastnicí Tvoje tvář má známý hlas Andreou Kalousovou. Od té doby o žádné ženě jako o nové přítelkyni nemluvil. Učinit přítrž všem spekulacím se po měsících domněnek rozhodla právě Marie Rosecká.

Jsme jen kamarádi, kteří se občas někde potkají. V téhle době, jakmile člověk vidí dvě osoby, které jsou nějakým způsobem vidět, tak hned tvrdí, že jsou spolu. To je ale doba,“ řekla pro VipStar.cz influencerka.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné