Like House 1

První řada reality show Like House 1 se vysílala na FTV Prima od 19. dubna do 2. července 2021. 

Moderátoři 

Celým pořadem provází virtuální asistentka Lusía, která dává účastníkům různé úkoly a tvoří jim program. Pokud se soutěžící dopustí nějakého přešlapu, může jim Lusía ubrat body nebo v případě pozitivního dopadu nopak přidat. 

Soutěžící 

Jan Svěcený – jenisek 

Tomáš Běhounek – imtomi 

Marie Rosecká – maru_rosecka

Angie Mangombe – angie.mangombe

Adam Kajumi – adamkajumi

Barbora Stříteská – barbarastriteska

Lada Horová – laaduska_official

Marek Valášek – datel_marek

Džanat Kadyrova – proste_djany 

Výherci

Vítězem první řady pořadu se stal Jan Svěcený alias Jenis s 216 diváckými hlasy a odnesl si pohádkovou výhru 500 tisíc korun. Na druhém místě v těsné závěsu se umístil Tomáš Běhounek alias Tomi s 209 body a na třetím místě Marie Rosecká alias Maru se 168 body. 

Způsob hlasování 

O vítězi reality show Like House rozhodovali diváci pomocí mobilní aplikace OuKee. Každý den měli všichni sledující k dispozici tři hlasy, ale v jeden den nebylo možné hlasovat pro jednoho soutěžícího dvakrát. Dva hlasy soutěžící podpoří a třetí hlas konto vybraného soutěžícího sníží. Výsledky byly zveřejňovány v televizní show. Na konci každého dílu každý z influencerů rozdá dva lajky a jeden dislajk ostatním soutěžícím, jako symbol toho, jaké mají soutěžící mezi sebou vztahy. Toto hlasování neovlivňuje, kdo zvítězí v celém pořadu. 

Kontroverze 

V první sérii reality show Like House byl jednoznačně nejvíce výrazným účastníkem Marek Valášek alias Datel. Do povědomí diváků se v show dostal tím, že na začátku, když vstupoval do vily, byl v partnerském vztahu s influencerkou Nikol Martínkovou. 

Během show se ale zamiloval do další influencerky Barbory Stříteské. Svůj vztah nejdříve tajili a kolem celé situace mlžili. Kamery je ovšem natočily při vášnivé líbačce na kuchyňské lince a oba museli s pravdou ven. Následně se konal rozchod v přímém přenosu a Nikol Martínková si to později do vily šla vyříkat jak s Markem, tak Bárou. 

Poté na youtubera a influencera Datla vylezl kostlivec ze skříně v podobě nesplacených dluhů, které přesahovaly milion korun. Datel ale svatosvatě slíbil, že splacení jeho pohledávek je prioritou číslo jedna. 

Mezi nejzajímavější hosty Like House 1 patřili jednoznačně Jan Bendig, Dominique Alagia, Taras Povoroznyk, Sebastian Navrátil, Libor Bouček nebo Pavel Novotný. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Kráska z Like House a Muž roku ve svatebním: Těhotná Angie Mangombe a Josef Kůrka plánují svatbu a velkou rodinu

Kráska z Like House a Muž roku ve svatebním: Těhotná Angie Mangombe a Josef Kůrka plánují svatbu a velkou rodinu

Sympatická účastnice první řady reality show Like House Angie Mangombe je těhotná. Otcem jejího dítěte je již znovu partner Muž roku 2016 Josef Kůrka (30). Angie a Josef spolu před časem randili, ale nakonec se rozešli. Proto všechny překvapilo, že nyní spolu čekají potomka. Jak se zdá,...

Reality show Hvězda Like House Angie Mangombe je těhotná: Otcem je Muž roku Josef Kůrka, se kterým se rozešla

Hvězda Like House Angie Mangombe je těhotná: Otcem je Muž roku Josef Kůrka, se kterým se rozešla

Hvězda první řady Like House Angie Mangombe překvapila všechny fanoušky na sociálních sítích, když oznámila, že čeká dítě s Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou (30). Na tom by nebylo možná nic tak zvláštního, kdyby se s ním letos v říjnu po třech měsících vztahu nerozešla. Nyní je...