Lulu táhne do boje: Řeknu vám, v čem jsem lepší než Agáta. Až se objeví trhliny ve vztahu, jdu si pro Soukupa

Celebrity Lulu táhne do boje: Řeknu vám, v čem jsem lepší než Agáta. Až se objeví trhliny ve vztahu, jdu si pro Soukupa

Fitness trenérka Zdeňka „Lulu“ Černá (41) se proslavila v roce 2020 románkem s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (37). Jakmile zjistila, že tam jí ale pšenka nepokvete, tak přesedlala na nový objev. Tím se stal mediální magnát Jaromír Soukup (53), který randí s bývalou modelkou Agátou Hanychovu (37) a čeká s ní dítě. Lulu se na Instagramu svěřila, jak se připravuje vytáhnout do boje o Jaromírovo srdce. Redakci VipStar.cz navíc prozradila, v čem si myslí, že je lepší než Agáta.

Mně se opravdu zalíbil na první pohled. Nerozumím tomu, proč to někteří zpochybňují. Myslím, že Jaromír je prototyp krasavce v nejlepším věku. Plus je charismatický a úspěšný. Takže úplně perfektní,“ prozradila Zdeňka „Lulu“ Černá v rozhovoru redakci VipStar.cz. Vnadná fitness trenérka se zakoukala do majitele televize Barrandov Jaromíra Soukupa a vůbec jí nevadí, že čeká dítě s podnikatelkou Agátou Hanychovou.

Lulu si ale stojí za tím, že nemá v plánu rozvracet jejich vztah. „Jak už jsem řekla, nikomu vztah rozvracet nechci, ale taky si nemyslím, že by jejich vztah vydržel déle než rok. Že má více dětí s více ženami mi nevadí,“ pokračovala bývalá milenka MMA bijce Karlose Vémoly.

CelebrityMilenky Karlose Vémoly: Tornádo Lulu s obřími silikony versus přírodní divoška Rika Fane ze SuperStar

Milenky Karlose Vémoly: Tornádo Lulu s obřími silikony versus přírodní divoška Rika Fane ze SuperStar

Tohle je moje výhoda oproti Agátě!

Mám v plánu se usadit a založit rodinu. Myslím, že na rozdíl od Agáty mám tu výhodu, že nemám tři děti s třemi různými muži, ale vybírám si pečlivě toho nej,“ říká. Vlastním jménem Zdeňka Černá je dokonce už připravená na rande s Jaromírem. „Jakmile se v jeho vztahu s Agátou objeví trhliny, mám v plánu ho pozvat na rande,“ kuje pikle Lulu na Instagramu.

Před několika dny dala obdařená blondýna prostor lidem ptát se na cokoliv, co chtějí. Samozřejmě došlo na dotaz, jestli ji nějakým způsobem kontaktovala už Agáta. „Ze strany Soukupa je ticho po pěšině. Ale Aguš mi začala checkovat storíčka,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné