S Club 7 už nikdy nebude kompletní: Paul Cattermole místo comebacku nečekaně zemřel ve 46 letech

Zahraničí S Club 7 už nikdy nebude kompletní: Paul Cattermole místo comebacku nečekaně zemřel ve 46 letech
Více

Zemřel britský zpěvák Paul Cattermole, člen skupiny S Club 7, která byla na vrcholu slávy na konci 90. let. Muzikantovi bylo 46 let, jeho nečekaný skon oznámila kapela spolu s rodinou. Informovala o tom britská média. Zpěvák byl nalezen mrtev ve svém domě v Dorsetu. Podle zahraničního webu Sky News nedošlo k žádným podezřelým okolnostem.

Ze smrti našeho bratra Paula jsme opravdu zdrceni. Neexistují slova, která by popsala hluboký smutek a ztrátu, již všichni cítíme. Měli jsme to štěstí, že jsme ho měli v životě, a jsme vděční za úžasné vzpomínky, které máme,“ informovala kapela S Club 7 na Twitteru s tím, že zpěvák bude chybět každému z nás.

Paul Cattermole byl nalezen ve svém domě v Dorsetu a podle Sky News není v současné době známá příčina úmrtí. Oblíbený zpěvák zemřel v pouhých 46 letech jen krátce poté, co kapela ohlásila velké reunion turné.

„Paul byl nalezen  6. dubna 2023 v jeho domě v Dorsetu a později odpoledne byl prohlášen za mrtvého. I když příčina smrti není v současné době známa, policie v Dorsetu potvrdila, že nedošlo k žádným podezřelým okolnostem,“ tvrdí výše zmíněná zahraniční web.

CelebrityDáda Patrasová šla s pravdou ven a promluvila o tragickém vystoupení ve Snídani s Novou

Dáda Patrasová šla s pravdou ven a promluvila o tragickém vystoupení ve Snídani s Novou

Paul byl členem legendární skupiny S Club 7, kterou kromě něj tvořili Rachel Stevens, Bradley McIntosh, Hannah Spearritt, Jo O’Meara a Jon Lee, Tina Barrett. Největší popularitu zaznamenali na konci 90. let a začátkem 21. století. Během pěti společných let S Club vyprodukovali čtyři studiová alba.

Kapela se dala dohromady v roce 1998 a rozpadli se v roce 2003. Nedávno se rozhodli, že udělají velkolepý comeback u příležitosti 25 let od založení. Sedmičlennou popovou skupinu vytvořil bývalý manažer Spice Girls Simon Fuller. Skupina byla také známá díky dětským televizním pořadům BBC Miami 7 a LA 7, kde sedm členů kapely hrálo smyšlené verze sebe sama.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala Zahraničí

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala