S Club 7 už nikdy nebude kompletní: Paul Cattermole místo comebacku nečekaně zemřel ve 46 letech

Zahraničí S Club 7 už nikdy nebude kompletní: Paul Cattermole místo comebacku nečekaně zemřel ve 46 letech
Více

Zemřel britský zpěvák Paul Cattermole, člen skupiny S Club 7, která byla na vrcholu slávy na konci 90. let. Muzikantovi bylo 46 let, jeho nečekaný skon oznámila kapela spolu s rodinou. Informovala o tom britská média. Zpěvák byl nalezen mrtev ve svém domě v Dorsetu. Podle zahraničního webu Sky News nedošlo k žádným podezřelým okolnostem.

Ze smrti našeho bratra Paula jsme opravdu zdrceni. Neexistují slova, která by popsala hluboký smutek a ztrátu, již všichni cítíme. Měli jsme to štěstí, že jsme ho měli v životě, a jsme vděční za úžasné vzpomínky, které máme,“ informovala kapela S Club 7 na Twitteru s tím, že zpěvák bude chybět každému z nás.

Paul Cattermole byl nalezen ve svém domě v Dorsetu a podle Sky News není v současné době známá příčina úmrtí. Oblíbený zpěvák zemřel v pouhých 46 letech jen krátce poté, co kapela ohlásila velké reunion turné.

„Paul byl nalezen  6. dubna 2023 v jeho domě v Dorsetu a později odpoledne byl prohlášen za mrtvého. I když příčina smrti není v současné době známa, policie v Dorsetu potvrdila, že nedošlo k žádným podezřelým okolnostem,“ tvrdí výše zmíněná zahraniční web.

CelebrityDáda Patrasová šla s pravdou ven a promluvila o tragickém vystoupení ve Snídani s Novou

Dáda Patrasová šla s pravdou ven a promluvila o tragickém vystoupení ve Snídani s Novou

Paul byl členem legendární skupiny S Club 7, kterou kromě něj tvořili Rachel Stevens, Bradley McIntosh, Hannah Spearritt, Jo O’Meara a Jon Lee, Tina Barrett. Největší popularitu zaznamenali na konci 90. let a začátkem 21. století. Během pěti společných let S Club vyprodukovali čtyři studiová alba.

Kapela se dala dohromady v roce 1998 a rozpadli se v roce 2003. Nedávno se rozhodli, že udělají velkolepý comeback u příležitosti 25 let od založení. Sedmičlennou popovou skupinu vytvořil bývalý manažer Spice Girls Simon Fuller. Skupina byla také známá díky dětským televizním pořadům BBC Miami 7 a LA 7, kde sedm členů kapely hrálo smyšlené verze sebe sama.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem