Lidé vytáhli na Biasiol video, na kterém drsně kritizuje Miss: Plastová koruna na hlavě? Ani náhodou, říká

Celebrity Lidé vytáhli na Biasiol video, na kterém drsně kritizuje Miss: Plastová koruna na hlavě? Ani náhodou, říká
Více

Úspěšná influencerka Veronica Biasiol (26) momentálně bojuje o korunku krásy v prestižní soutěži Miss Czech Republic. Dokázala se dostat až do TOP 10 a má velkou šanci se dostat do nejužšího výběru. Lidé na sociálních sítích ale objevili několik let staré video Veronicy, na kterém opovrhuje soutěžemi krásy a samozřejmě ji s tím konfrontovali. Jak Veronica reagovala?

Veronica Biasiol je úspěšná influencerka, která před lety začala tvořit na YouTube a momentálně rozjíždí svoji značku, působí na Instagramu a je finalistkou úspěšné soutěže krásy Miss Czech Republic. „Do Miss Czech Republic jsem se přihlásila, protože miluji nové zkušenosti. Je to obrovská výzva a věřím, že je to to správné místo na zúročení všech mých kvalit,“ říká v medailonku.

Biasiol se podařilo dostat až do TOP 10 a rozhodně má na to, aby se dostala do nejužšího výběru. Influencerka prakticky od útlého věku působila na sociálních sítích, kde říkala své názory a poznatky na různé situace a věci. A jak je známo, co je jednou na internetu, tak na internetu také zůstane.

CelebrityUfňukaná Rachel Kranížová: Na výletě v Česku měla laškovat s politikem, který má 16 dětí

Ufňukaná Rachel Kranížová: Na výletě v Česku měla laškovat s politikem, který má 16 dětí

Problém je v tom, že čím je člověk starší a dospívá, tak se jeho názory a pohledy na svět mění. U běžného člověka to není nic neobvyklého, ale když jste od mládí středem pozornosti lidí a médií, občas přijde chvíle, kdy vám nějaké vaše dřívější vyjádření lidé omlátí o hlavu, protože nyní tvrdíte něco jiného.

Mít na hlavě plastovou korunu? Ani náhodou!

Lidé totiž našli na Veronicu Biasiol staré video, na kterém se o soutěžích krásy nehezky vyjadřuje. „Hmm, no, no, honey a říkám to jako člověk, co byl x krát v porotě takových soutěžích. Vy dovolíte někomu, aby rozhodoval minimálně na rok o vašem osudu. A to na základě jednoho večera a ještě poroty, která se skládá ze sponzorů tady téhle akce,“ rozhořčila se Veronica na videu starém několik let, které nyní koluje na TikToku.

A pak se necháte soudit zda jste dostatečně krásná, abyste měla na rok na hlavě nějakou plastovou korunu? Dobře, nějaké výsady a možná popularitu,“ pokračuje. „Myslím si, že každá žena, která si váží sama sebe a ví o svojí kráse, je dostatečně silná na to, aby se prosadila sama. A vůbec na to nepotřebovala všechny ty věci kolem,“ dodala.

CelebrityNatálie Kočendová opět zamilovaná: Je to jako z pekla do nebe, řekla

Natálie Kočendová opět zamilovaná: Je to jako z pekla do nebe, řekla

Biasiol reaguje

Veronice to samozřejmě neušlo a rozhodla, že na celou kauzičku bude reagovat. „Vyšlo nějaké video o tom, jak jsem mluvila dřív o Miss. Jsem strašně ráda, že jsem změnila názor, protože ty zážitky, co tady máme, jsou úplně neuvěřitelné a jsem hrozně vděčná,“ řekla.

Každý z nás měníme názor. A pokud to můžu zpětně ohodnotit, tak jsem zato moc ráda. Chápu, že vyrůstat na internetu svádí některé lidi mi připomínat stará videa. Co řeknete před deseti lety, tak s tím jistě spousta z vás také nesouhlasí. A je to úplně v pořádku a správně. Každý z nás se posouvá. Nejhorší je zůstat na místě a neposouvat se,“ dodala na Instagramu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Agáta Hanychová na plnou pusu: Jaromír Soukup mě strašně podváděl Celebrity

Agáta Hanychová na plnou pusu: Jaromír Soukup mě strašně podváděl

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou Celebrity

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně