Leo Beránek starší se bude na stará kolena ženit: Poklekl před krásnou a mladičkou přítelkyní

Celebrity Leo Beránek starší se bude na stará kolena ženit: Poklekl před krásnou a mladičkou přítelkyní
Více

Leo Beránek starší (59) se rozhodl, že do toho na stará kolena praští. O ruku požádal svoji mladičkou partnerku Kateřinu (22). Ta dostala od svého budoucího chotě medvídka a nádherný zásnubní prsten. Kateřina se radostnou novinkou okamžitě pochlubila na sociální sítí Instagram. Mimo jiné jí poblahopřála třeba první česká Barbie Gabriel Jiráčková (22).

Leo Beránek starší si rozhodně umí užívat života. Ve svých devětapadesáti letech poklekl před mladičkou Kateřinou a požádali ji o ruku. Půvabná Kateřina už s Leem Beránkem starším randí nějakou dobu a svatba byla na spadnutí. Doprovázela ho na několika filmových festivalech v Karlových Varech a společně tráví přes rok dovolené u moře.

Řekla jsem ANO,“ napsala Kateřina sociální síť Instagram a pochlubila se lidem nepřehlédnutelným zásnubním prstenem a medvídkem. Gratulace na sebe dlouho nenechaly čekat. „Zlatíčka, mám z vás takovou radost!!! Ještě jednou gratulace největší,“ napsala první česká Barbie Gabriel Jiráčková

Leo Beránek starší si užívá veselých chvil se svojí snoubenkou, protože moc dobře ví, že jeho vztahy se synem Lee Beránkem jsou na bodu mrazu. Otec Beránka mladšího vždy podporoval a financoval jeho rozmary. Ve chvíli, kdy se ale Leo Beránek mladší dostal na šikmou plochu, tak nad ním zlomil hůl. Syn Lea Beránka staršího si momentálně odpykává šestiletý trest za napadení z roku 2018.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná Celebrity

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková Celebrity

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo Celebrity

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo