Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Zahraničí Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala
Více

Dcera Davida Hasselhoffa (70) Hayley (30), je už delší dobu považovaná za jednu z nejžádanějších plus size modelek současnosti. Navíc si pevně stojí za tím, že nijak netěží ze slavného jména, ale na svých dovednostech tvrdě maká. Před několika měsíci na toto téma promluvila pro Daily Mail. Zároveň dodala, že některé děti celebrit si nezaslouží svůj úspěch. Hayley se neinspirovala u legendárního seriálu Pobřežní hlídka a rozhodla se jít vlastní cestou. A jak se zdá, zatím se jí to daří.

Hayley Hasselhoff  je dcera slavného otce Davida Hasselhoffa, který se do paměti diváků zapsal jako Mitch Buchannon z legendárního seriálu Pobřežní hlídka. Jeho dcera se rozhodla jít jinou cestou. Je jí třicet let a slaví úspěch co by plus size modelka. Zároveň je toho názoru, že některé děti slavných osobností si nezaslouží svůj úspěch. 

Pode Daily Mail se svěřila s tím, že její otec a matka Pamela Bach ji v mládí zrazovali od světa šoubyznysu. „Jedna z největších věcí, o které teď mohu mluvit, o které mluvím a o které ráda mluvím, je opravdu být velkým zastáncem duševního zdraví,“ prozradila.

CelebrityTaťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Plus size modelka poprvé v Playboyi

Když bylo Hayley sedm let, tak si zahrála po boku svého slavného otce v seriálu Pobřežní hlídka. Šlo jen o krátkou epizodní roli, ale Hayley věděla, že chce být středem pozornosti, ač rodiče byli opačného názoru. V dubnu 2021 se objevila na titulce německého Playboye.

Bylo to vůbec poprvé, kdy evropská verze časopisu umístila na titulku modelku větších velikostí. „Pokud jde o inkluzi, je před námi ještě dlouhá cesta. Když došlo na prádlo, musela jsem si vzít kousky z vlastního šatníku. Jsem na to zvyklá, ale je smutné přicházet na natáčení nebo focení a nemít k dispozici skutečně padnoucí kousky,“ neodpustila si drobnou kritiku.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala Zahraničí

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram