Legendární Václav Neckář promluvil o tom, jak svého bratra vykoupil z vojny: Byla to neskutečná částka peněz

Celebrity Legendární Václav Neckář promluvil o tom, jak svého bratra vykoupil z vojny: Byla to neskutečná částka peněz
Více

Václav a Jan Neckářovi přijali pozvání do talk show 7 pádů Honzy Dědka. Prozradili, kvůli čemu se hádají, proč a za kolik musel Václav bratra vykoupit a proč nechtěl dorazit na natáčení. Tento týden také v pražském Karlíně slavnostně pokřtili očekávanou knižní novinku s názvem Václav Neckář – Šíleně veselý princ. Křtu se kromě dalších hostů zúčastnil i sám Václav Neckář, legendární zpěvák a herec, který se zapsal do srdcí milionů lidí napříč generacemi. Za pár dní oslaví 80. narozeniny a stále je ve skvělé formě.

Václav Neckář bezpochyby patří k největším legendám české pop-music. Kariéru odstartoval v šedesátých letech a koncertuje až do dnešních dnů. Křtu se kromě autora titulu Pavla Hénika a Václava Neckáře zúčastnil i bratr Jan Neckář, herečka Hana Holišová nebo logopedka PaedDr. Marcela Michaličková, která Václavu Neckáři pomohla po těžké nemoci opět mluvit.

Václav Neckář i jeho bratr prozradili, že díky knize objevili fotografie, o kterých netušili, že vůbec existují. Václav Neckář zavzpomínal na náričné období, kdy jak sám řekl, nebyl schopen říct souvislou větu, a vyjádřil velké díky logopedce, díky níž mohl opět začít mluvit a zpívat.

GlosaAdriana z Love Island si jde pro lásku i výhru: Výměna Lua za Olivera je pochopitelná, kdo by chtěl za kluka mloka?

Adriana z Love Island si jde pro lásku i výhru: Výměna Lua za Olivera je pochopitelná, kdo by chtěl za kluka mloka?

Zdravotní problémy Vaška Neckáře

Jan a Václav se znají celý život, pracují spolu desítky let, a i když si rozumí lidsky i profesně, bratrské rozepře se jim nevyhýbají. „Hádáme se neustále,“ přiznává Jan Neckář. „Naposledy dneska dopoledne,“ potvrdil Václav. Důvodem jejich hádky byla Václavova bolavá noha, kvůli které málem do pořadu 7 pádů Honzy Dědka nedorazil.

Už asi rok ho trápí kotník. Jezdím k němu každé pondělí a čtvrtek, už rok každé pondělní a čtvrteční ráno říká, že ho ten kotník bolí. Chodí na obstřiky a podobně. A dneska jsme jeli sem na natáčení, už bylo stanoveno, kdy kdo přijede, kdy pro nás přijede auto. A bratr ležel v posteli a říkal, že nikam nejede, protože se nemůže postavit na nohy,“ práskl na Václava Jan.

Václav se nakonec nechal přemluvit a během natáčení prokázal, že jeviště mu svědčí. Vyskočil z gauče na jako mladík a na závěr natáčení s kapelou Bacily zpíval, jako kdyby mu vůbec nic nebylo. I když se s bratrem špičkují, jeden pro druhého by udělal všechno. Václav před lety dokonce Jana vykoupil z vojny

InfluStarSkandál v Clash of the Stars: Na tiskovce Datel s mladou influencerkou obvinili Kotlára z braní tvrdých drog

Skandál v Clash of the Stars: Na tiskovce Datel s mladou influencerkou obvinili Kotlára z braní tvrdých drog

Václav Neckář vykoupil bratra z vojny

Zatímco můj bratr má modrou knížku, já jsem byl na vojně pět let. Byla to vojenská hudební škola, kam jsme nastupovali z devítiletky. Byli jsme patnáctiletí vojáci. Po maturitě nás rozdělovali do posádek, kde byly posádkové hudby. 1. srpna 1968 jsem nastoupil do Milovic a za dvacet dní jsme měli hlaveň sovětského tanku v okně,“ vzpomíná Jan Neckář s tím, že se Václavovi podařilo ho z vojny vykoupit, a nebylo to levné.

Tenkrát to bylo dost peněz,“ přiznal Václav s tím, že v té době bral v divadle Rokoko měsíční gáži devět set korun. „A do mě investoval patnáct tisíc,“ doplnil s uznáním Jan. Václav Neckář zanedlouho oslaví 80. narozeniny. K této příležitosti mu vychází jeho vzpomínková kniha. „Je to bratrova autobiografie. Vznikala asi pět let. Doufáme, že bude stát za to. Jmenuje se to Všechny moje války. Ono to totiž v téhle branži není tak jednoduché a bratr má co povídat a co psát,“ prozradil o knize Jan Neckář

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení: Odtajnila identitu přítele a ukázala se v plavkách Celebrity

Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení: Odtajnila identitu přítele a ukázala se v plavkách

Monika Binias šla na dřeň a pustila se do Sámera: Užívá narkotika a lže lidem o své orientaci Celebrity

Monika Binias šla na dřeň a pustila se do Sámera: Užívá narkotika a lže lidem o své orientaci

Veronika Kopřivová přestala mlžit a ukázala rostoucí těhotenské bříško: Snad mi ten smích vydrží Celebrity

Veronika Kopřivová přestala mlžit a ukázala rostoucí těhotenské bříško: Snad mi ten smích vydrží

Nečekané rozhodnutí Honzy Šimši: Po plastice prsou a nosu se rozhodl pro radikální operaci pohlavních orgánů Celebrity

Nečekané rozhodnutí Honzy Šimši: Po plastice prsou a nosu se rozhodl pro radikální operaci pohlavních orgánů

Nikol Lauberová promluvila o svých klientech: Jeden měl nasazovací ruku, druhý byl po mrtvici Celebrity

Nikol Lauberová promluvila o svých klientech: Jeden měl nasazovací ruku, druhý byl po mrtvici

Pozoruhodná dovolená Agáty Hanychové: Očista, odhalený klín, který zahaloval jen stín a přicházející změna Celebrity

Pozoruhodná dovolená Agáty Hanychové: Očista, odhalený klín, který zahaloval jen stín a přicházející změna