Adriana z Love Island si jde pro lásku i výhru: Výměna Lua za Olivera je pochopitelná, kdo by chtěl za kluka mloka?

Glosa Adriana z Love Island si jde pro lásku i výhru: Výměna Lua za Olivera je pochopitelná, kdo by chtěl za kluka mloka?
Více

V Love Islandu to pořádně vře. Reality show se pomalu, ale jistě blíží do svého závěru, ale mezi soutěžícími probíhají drsná škatulata. Od začátku show byli jasnými favority Lu a Adriana, kteří se do sebe zamilovali na první pohled. Postupem času Adriana začala zjišťovat, že Lu nebude úplně tím pravým a přesedlala na blonďatého hřebečka Olivera. Z nenápadné a tiché blondýnky se vyklubala trojhlavá saň, která láme mužská srdce na potkání. Nebohý Lu se dokonce rozhodl, že ze soutěže dobrovolně odstoupí.

Zrodila se hvězda Love Island 2023. Blonďatá, štíhlá diva s dlouhýma nohama, andělskýma očima a hříšným pohledem. Ze začátku nenápadná Adriana se pozvolna dostala do popředí dění hlavně díky brzkému zamilování. Do oka jí okamžitě po příchodu do vily padl jemný a citlivý chlapec Lu, který má sice krásné modré oči, ale co se týče komunikace, je na tom jako mlok skrvnitý.

Adriana je bezpochyby jeden z nejinteligentnějších článků dívčího osazenstva a náležitě toho využívá. Ač na první pohled Adriana působí jako fádní blondýna, tak už několikrát jasně ukázala, že intriky a taktika jí nejsou vzdálené. Měli bychom jí to snad vyčítat? Někteří diváci pravděpodobně zapomněli, že Love Island není jenom o lásce, ale také o hře, díky které mohou její účastníci vyhrát dva miliony korun.

InfluStarSkandál v Clash of the Stars: Na tiskovce Datel s mladou influencerkou obvinili Kotlára z braní tvrdých drog

Skandál v Clash of the Stars: Na tiskovce Datel s mladou influencerkou obvinili Kotlára z braní tvrdých drog

Lu – hezounek s nádechem chcíplého mloka

Jejich pohledy se setkaly hned v prvním díle Love Island. Adriana a Lu se do sebe dokázali zamilovat během několika vteřin. Jejich vztah působil jako z pohádky, ale jak všichni víme, realita v životě bývá jiná. Lu Adrianu na první pohled jistě okouzlil svým vzhledem, pronikavýma modrýma očima a jemným charakterem. Na první dobrou ideální muž, o kterém sní snad každá holka/žena.

Postupem času začaly na povrch vyplouvat značné rozdíly mezi Adrianou a Luem. Zatímco Adriana se od začátku profilovala jako silná žena s jasným postojem k životu, tak Lu působil jako ztracený zajíc v ráji dlouhonohých gazel. Adriana měla jasnou představu o tom, jaký protějšek v Love Island hledá.

Adriana rychle pochopila, že v případném vztahu by Lua za sebou tahala jako kouli na noze. Mít hezký obličej a modré oči holt není všechno a Adriana na to přišla poměrně dost rychle. První pochybnosti jsme začali mít ve chvíli, kdy se Lu vrátil do vily a jako entreé zvolil způsob hodný pubertálního žáka zvláštní školy.

RozhovorKarolína Krézlová promluvila o nové lásce a Survivoru: Pomoc přišla pozdě, z prstu mi léky vyžraly maso a tuk

Karolína Krézlová promluvila o nové lásce a Survivoru: Pomoc přišla pozdě, z prstu mi léky vyžraly maso a tuk

Charismatický Oliver

Není divu, že když se ve vile objevil „bad boy“ Oliver, měla Adriana jasno. Oliver od počátku dával najevo, že je Adriana jeho typ. Ta ale v době jeho příchodu byla stále loajální vůči Luovi, protože holt, když má někdo tvář jako obrázek, tak to chvíli trvá, než poznáte jeho skutečné já. Sympatická blondýnka několikrát v show zopakovala, že Luovi nikdy nechtěla ublížit a ráda by s ním normálně komunikovala.

Na takového člověka jako je Lu se vlastně nedokážete ani zlobit. Je to takové telátko s roztomilýma očima, se kterým toho ale moc nenaděláte. Pokud jste teda někdo jako Adriana. Zato Oliver je typický chlap, který láme dívčí srdce na počkání. O tom koneckonců hovoří i jeho dvoutýdenní vztah s Petrou, který utnul během půl dne. A to se dle slov účastníků Love Island s Petrou sblížil velmi intimně. (Ano, měli sex, pozn. red.).

Love IslandSabrina z Love Island vysvětluje nechutnost s bezdomovcem: Mohl být rád, že ho pomočila Miss Universe

Sabrina z Love Island vysvětluje nechutnost s bezdomovcem: Mohl být rád, že ho pomočila Miss Universe

Zůstane Adriana s Oliverem i po skončení soutěže? Pravděpodobně ne. Může Adriana vyhrát po boku Olivera Love Island? Pravděpodobně ne. Je tohle lepší, než zůstávat v reality show ve vztahu s Luem, který je na tom s komunikací jako mlok? Ano. Adriana pravděpodobně tuhle show nevyhraje, ale jednoznačně hru hraje upřímně a nechce zahazovat čas s někým, s kým by si v reálném životě nedokázala představit ani týden společného soužití.

Mimo to se postarala o jeden z největších poprasků soutěže za uplynulé série a to jí je jenom ku prospěchu. Na to aby zaujala široké publikum nepotřebuje nevyrovnaného sukničkáře Olivera ani labilního Lua. To se jí už dávno podařilo. Teď je důležité, aby to dokázala zúročit. Ať už s Oliverem nebo bez něj.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nová Miss Alabama je morbidně obézní, váží 150 kilo: Podporovat extrémní tloušťku je jako velebit anorexii Glosa

Nová Miss Alabama je morbidně obézní, váží 150 kilo: Podporovat extrémní tloušťku je jako velebit anorexii

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty Glosa

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště Glosa

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc Glosa

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi Glosa

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi

Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila Glosa

Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila