Agáta Hanychová a Soukup dostali nálož otázek na tělo: Slova o společném dítěti, věkovém rozdílu a prvním rande

Celebrity Agáta Hanychová a Soukup dostali nálož otázek na tělo: Slova o společném dítěti, věkovém rozdílu a prvním rande
Více

Agáta Hanychová (37) zažívá jedno z nejkrásnějších období. Prakticky celé léto tráví ve Španělsku se svojí láskou Jaromírem Soukupem (53) a evidentně jí to svědčí, protože dle fanoušků nikdy nevypadala šťastněji a spokojeněji. Agáta se poprvé na Instagramu odhodlala ke společnému živému vysílání a lidé nový pár českého šoubyznysu okamžitě zasypali otázkami na tělo.

Jakmile se dostalo na veřejnost, že podnikatelka a influencerka Agáta Hanychová randí s ředitelem televize Barrandov Jaromírem Soukupem, řada lidí to považovala za vtip nebo recesi.

V jednu chvíli musela Agáta dokonce omezit komentáře pod snímky, ale zanedlouho lidi získala na svou stranu. „Nevěřila jsem, ale opravdu vám to sluší. Jen tak dál Agáto,“ zní ze všech stran.

„Jaromír vedle vás rozkvetl. Působil v televizi jako morous, ale teď mi tak nepřijde,“ myslí si další. Agáta udělala poprvé živé vysílání na Instagramu, do kterého přizvala právě i Jaromíra.

Netrvalo dlouho a lidé nový pár českého šoubyznysu zasypali spoustou otázek na tělo.

CelebrityAgáta Hanychová poprvé od rozvodu s Prachařem: Upřímná slova o svých chybách a pocitech

Agáta Hanychová poprvé od rozvodu s Prachařem: Upřímná slova o svých chybách a pocitech

Společné dítě, budoucnost nebo první rande

Protože Agátu sleduje převážně dámské osazenstvo, tak lidi nejdříve zajímalo, kdo z nich lépe vaří. „Agáta vaří bezvadně. Jen mě nechce pouštět do kuchyně,“ vtipně poznamenal Jaromír Soukup.

Pokračovalo to tím, zda se známý pár vůbec někdy hádá, protože o Agátě je známo, že se s ničím příliš nepáře. „My se nehádáme,“ shodli se na rychlé odpovědi oba dva.

Následně začalo ale přituhovat. Agátě a Jaromírovi se nevyhnula ani otázka na věkový rozdíl. „Já nejsem tak starý,“ reagoval pobaveně Jaromír. „A já nejsem zas tak mladá,“ dodala Agáta.

Je pravda, že máme mezi sebou nepatrný rozdíl. Je to šestnáct let,“ přitakal Soukup. Poté přistály otázky na tělo. Fanoušky zajímalo jejich první společné rande a samozřejmě také to, jestli spolu plánují založit rodinu.

Napsali jsme si smsku, nevím,“ vzpomínal na rande s Agátou Jaromír. „Pozval si mě na večeři,“ pokračovala Agáta. K dotazu na dítě se ale oba vyjádřili pouze stroze.

To asi takhle nevíme, že jo,“ otočila se Agáta na Jaromíra, který se smál od ucha k uchu, ale otázku nijak nekomentoval.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou