Ulice se otřese v základech: Manželství Máry a Karly je v troskách a Adam nechápe, co je přátelství s výhodami

Ulice Ulice se otřese v základech: Manželství Máry a Karly je v troskách a Adam nechápe, co je přátelství s výhodami
Více

V nekonečném seriálu Ulice začíná pořádně přituhovat. Karla neměla jinou šanci než Márovi přiznat, že ho podváděla s Jakubem. Kvůli svému rozhodnutí je nyní jejich manželství v troskách. Mladý a nerozvážný Adam se zamiloval až po uši, ale jaksi zapomněl, co znamená přátelství s výhodami. Nebohá Anežka se musí kvůli marihuaně rozloučit se svými sny a Lumír dělá vše proto, aby sblížil svoji lásku se synem Lexíkem. Co nás tento týden ještě čeká?

Manželství Máry a Karly je v troskách

O co déle se vztahy budují, o to rychleji o ně může člověk přijít. Manželství Máry a Karly se otřásá v základech kvůli Jakubovi, který evidentně dosáhl svého – rozbil Karle rodinu. Samotná Karla se nyní snaží zachránit, co se ještě zachránit dá. K tomu musí řešit své soukromí i v práci se šéfem, jenž je Jakubovým strýcem. Aby toho nebylo málo, v Márovi to vře jak v natlakovaném papiňáku, takže je jen otázkou času, kdy znovu vybuchne. Co je pro Karlu nyní nejhorší? Jak si Mára začne vyřizovat účty? A co všechno mu prozradí Herman?

Adam se nešťastně zamiloval

Nezávazné vztahy mohou mít své kouzlo, ovšem jen do chvíle, kdy si jeden z partnerů uvědomí, že mu na tom druhém záleží více, než původně plánoval. Adam se v tom začíná docela plácat, protože se do té, jejíž totožnost přede všemi tají, zřejmě zamiloval. Věří, že je to oboustranné, nyní ho ale čeká nemilé prozření. Náhodou zjistí, že je v tom asi sám, že vzájemné city nejsou takové, jak si myslel a jak by si přál. A tak se rozhodne do toho říznout, aby měli s dotyčnou mezi sebou jasno. Co je pro Adama docela velká podpásovka? Co přizná tátovi? A jak si to představuje dál?

Anežka se musí kvůli trávy rozloučit se sny

Občas stačí málo, aby byl z obyčejného hecu průšvih jako hrom. Anežka, Žofka a Svatka nyní čelí doma i ve škole následkům experimentu s jointem. Zejména Anežka a Žofka to schytávají od rodičů takovým způsobem, že to poznamenává i jejich přátelství. Přestože to byla Žofka, kdo brko do školy přinesl a holky hecoval, aby ho společně vykouřily, odnáší to nyní hlavně Anežka, jež se pomalu, ale jistě loučí se svými sny. Navíc se zdá, že přichází i o Žofku coby kamarádku, protože ta má kvůli ní nyní doma peklo. Jak se do celé kauzy ve škole znovu vloží Žofčina máma? A co to udělá s kamarádstvím holek? Co všechno je nyní ve hře?

UliceVzkaz od mámy ze záhrobí, který změní Magdě z Ulice život: K čemu ji přiměje?

Vzkaz od mámy ze záhrobí, který změní Magdě z Ulice život: K čemu ji přiměje?

Lumír svádí boj se synem

Přijetí nového partnera rodinou, zejména malými dětmi, je hodně důležité pro každého, kdo se znovu zamiloval. Také Lumír by byl rád, kdyby Lexík vzal Kateřinu konečně na milost. Jenže tohle velké přání se mu zatím ne a ne splnit, byť to chvílemi vypadá hodně nadějně. Lumír se ale nevzdává. Dnes podnikne další pokus, jak ty dva sblížit.

A půjde na to opravdu rafinovaně. Společně podniknou výlet do přírody, který Lumír okoření i malou bojovkou. Ovšem nebyl by to on, aby se mu to trochu nevymklo z rukou a z bojovky se nestalo jedno velké dobrodružství. Co Lumír rozhodně neplánoval? Kdo a jak zachrání jeho výpravu? A jak zvládnou Lumír a Lexík další smutné výročí Světlanina skonu?

Šimon trpělivě snáší teror ve škole

V nekonečném seriálu Ulice půjde do tuhého kvůli šikaně ve škole. Ve chvíli, kdy se dítě stane ve škole obětí šikany ze strany starších spolužáků, ocitá se v pasti, z níž není úniku, pokud se někomu nesvěří. Šimon nechce na Romana a Viktora, kteří ho šikanují, žalovat. Mlčí dokonce i před nejlepším kamarádem Michalem. Sám už ale teror těchto dvou školních mazáků přestává zvládat.

Kluci ho tyranizují takovým způsobem, že se to podepisuje na jeho psychice i chování nejen ve škole, ale také doma. Šimon z nich má už regulérně strach, bojí se chodit do školy, snaží se uniknout, jak to jen jde. Jenže tihle grázlové si na něj počíhají dokonce i u jeho domu. Proč? Co se stane? K čemu Šimona nutí tentokrát? A co je podezřelé jeho mámě Gábině?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?