Anna Kadeřávková se po Slavíkovi vášnivě líbala s Cyrilem Navrátilem: Co řekla bývalá hvězda Ulice k jejich vztahu?

Celebrity Anna Kadeřávková se po Slavíkovi vášnivě líbala s Cyrilem Navrátilem: Co řekla bývalá hvězda Ulice k jejich vztahu?
Více

Bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice Anna Kadeřávková (25) si nenechala ujít letošní udílení cen Český slavík. Anička je po rozchodu s youtuberem Danielem Štrauchem (25) single. Paparazzi webu Expres.cz Annu nachytali po skončení Českého slavíka, jak se vášnivě líbá s bratrem Agáty Hanychové (37) Vincentem Navrátilem (25). Ten přitom ještě nedávno chodil s půvabnou partnerkou Anetou Kňávovou.

Není tomu tak dávno, kdy bratr Agáty Hanychové Vincent Navrátil měl oči jen pro svoji přítelkyni Anetu Kňávovou. Pochvalovala si ji také maminka Veronika Žilková. Tomu je už ale konec. Vincent byl zachycen na paparazzi videu webu Expres.cz, jak se vášnivě líbá s bývalou hvězdou Ulice Annou Kadeřávkovou.

V sále se oba dva ale chovali jako přátelé a nic nenasvědčovalo tomu, že by se tady rodil nový pár českého šoubyznysu. Navíc všichni žili v domnění, že je Vincent až po uši zamilovaný do půvabné Anety. Herec následně vše uved na pravou míru na svém Instagramu.

Rád bych novináře ve světle včerejších událostí informoval o faktu, že s Anetou už skoro dva měsíce netvoříme pár. Děkuji za pochopení a prosím o respektování soukromí. Primárně jejího,“ napsal Vincent.

GlosaOstré vtípky na záletníka Vémolu během Českého slavíka: Proč omluva Terezy Pergnerové není zbabělost?

Ostré vtípky na záletníka Vémolu během Českého slavíka: Proč omluva Terezy Pergnerové není zbabělost?

Anna Kadeřávková: Vztah netvoříme!

Sám Vincent Navrátil v komentářích vyvrátil, že by měl s Annou Kadeřávkovou vztah. „Pár netvoříme,“ napsal stručně a jasně. Redakce VipStar.cz kontaktovala herečku a ta slova svého kolegy jen potvrdila. „Nechodíme spolu. Oba dva jsme stále nezadaní. Žádný vztah nemáme, pár netvoříme,“ řekla redakci.

Herečka Anna Kadeřávková má za sebou tři nevydařené vztahy. První velkou láskou sympatické herečky byl její herecký kolega ze seriálu Ulice Johan Mádr, se kterým randila v letech 2015 až 2018. V roce 2019 chodila se slovenským raperem Strapem. Na konci roku 2021 se ovšem v tichosti rozešli a zanedlouho začala herečka chodit s youtuberem Danielem Štrauchem. Pár se ale rozešel na konci srpna 2022.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou