Pláč střídá smích. Od diváků Big Brothera to nejvíc schytal Míra Hejda: Nejsi osobnost

Big Brother Pláč střídá smích. Od diváků Big Brothera to nejvíc schytal Míra Hejda: Nejsi osobnost
Více

Každý den před desátou hodinou večerní fanoušci reality show najdou na Voyo premiérový díl Big Brother Česko & Slovensko. Do domu Big Brothera se dnes nastěhovalo šestnáct spolubydlících, které již sleduje 58 kamer 24 hodin 7 dní v týdnu. Soutěžící budou během svého pobytu plnit různé úkoly, po kterých bude následovat odměna, nebo trest. O světově oblíbenou reality show nepřijdou ani televizní diváci.

Desítky kamer sledují každičký pohyb spolubydlících v domě Big Brothera. Nikde v celém domě není jediné místo, kde by Big Brother, neměl oči nebo uši. Spolubydlící budou každý týden v misích soutěžit o jídlo, pohodlí, a hlavně o moc. Kolik budou mít jídla, záleží na nich.

Zoe jako první paní domu

Pro patnáct soutěžících je k dispozici jedna společná ložnice. Vlastní pokoj má pán domu. Kromě vlastní ložnice má svou koupelnu se záchodem a extra hlasy pro nominaci na vypadnutí. Prvním úkolem pro šestnáctku nových obyvatel v domě Big Brothera bylo určit, s kým si nepřejí ve stejném domě žít.

Většina určila Zoe, která následně měla minutu na to, aby své spolubydlící opustila. Soutěžící ale neurčují, kdo se má vystěhovat. To určují pouze diváci, nebo sám Big Brother v případě porušení pravidel. Zoe se ve zpovědnici dozvěděla, že dům neopouští a stala se paní domu se všemi privilegii. Navíc získala imunitu na celý první týden.

CelebrityVálka mezi soutěžícími Love Island se pořádně vyostřuje: Rachel práskla na Adrianu poměr s bývalým účastníkem

Válka mezi soutěžícími Love Island se pořádně vyostřuje: Rachel práskla na Adrianu poměr s bývalým účastníkem

Diváci: Míro, nejsi osobnost!

Po prvním díle to od diváků nejvíc schytal moderátor Míra Hejda. Podle prvních reakcí diváků je jeho působení v reality show není dle jejich očekávání. “ To bude nuda nejen obsahem, ale i moderátorem. Proti Mírovi nic nemám, ale tenhle formát je tak specifický, že to chce moderátorkou osobnost,“ myslí si na Instagramu.

Musí překvapit, jinak to bude jeden velký bulshit,“ píší další. Najdou se ale i tací, kteří se Hejdy zastávají. „Já si ho tedy v téhle roli umím představit. Byl super moderátor, tak proč ne,“ zastávají se ho. Co myslíte vy?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé Big Brother

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící