Petra z Big Brothera: Máma 2 dětí a tanečnice předvedla pekelné lesbické harašení

Big Brother Petra z Big Brothera: Máma 2 dětí a tanečnice předvedla pekelné lesbické harašení
Více

První řada celosvětově úspěšné show Big Brother se v Česku objevila v roce 2005. Dlouhých osmnáct let bylo ticho a nyní přichází ve zcela novém kabátě řada druhá. Divácky atraktivní budou sobotní přímé vyřazovací přenosy moderované Mírou Hejdou. O tom, kdo opustí dům Big Brothera, rozhodnou diváci hlasováním ve speciální aplikaci. Ti také za devět týdnů určí, kdo bude vítězem a získá 2,5 milionu korun. Už nyní je ovšem jasné, že jednou z výrazných soutěžících bude Petra (46), která se ukázala jako pěkná divoška.

Petra je posedlá čistotou

Petra může na první pohled působit dojmem svůdnice s poněkud drsnějším způsobem chování. To je ovšem zkreslený pohled a soudit ji jen podle vzhledu je nespravedlivé. Ve skutečnosti je velice laskavá a milující žena. Jediné, co ji skutečně dokáže rozzlobit je nepořádek v domácnosti.

Je posedlá čistotou a sama přiznává, že tato vlastnost jí může v domě Big Brothera způsobovat potíže. Je vdaná a má dvě děti. Pochází z Vyškova a věnuje se pole dance a cvičení. Už po prvním odvysílaném díle bylo podle reakci lidí jasné, že jedni si ji oblíbí a druzí jí nebudou moct přijít na jméno. Petra pro některé na svůj věk až příliš extravagantní a divoká.

RozhovorNatálii z Love Island přezdívají Stiflerova máma: Řekla, proč by příště volila drsnější taktiku

Natálii z Love Island přezdívají Stiflerova máma: Řekla, proč by příště volila drsnější taktiku

Skrytá divoška tělem i duší

Do domu Big Brothera se nastěhovalo šestnáct spolubydlících, které již sleduje 58 kamer 24 hodin 7 dní v týdnu. Soutěžící budou během svého pobytu plnit různé úkoly, po kterých bude následovat odměna, nebo trest. O světově oblíbenou reality show nepřijdou ani televizní diváci.

První epizodu uvedla TV Nova v úterý 14. listopadu ve 22:50 a další díly budou na Nova Fun vždy ve 21:45. Nyní lze také denně nahlížet do domu Big Brothera živě, a to vždy na Voyo mezi 16:00 až 18:00. Všichni s napětím sledují, jak diváci budou reagovat na partu zcela odlišných lidí, která se ve vile utvořila.

CelebrityVálka mezi soutěžícími Love Island se pořádně vyostřuje: Rachel práskla na Adrianu poměr s bývalým účastníkem

Válka mezi soutěžícími Love Island se pořádně vyostřuje: Rachel práskla na Adrianu poměr s bývalým účastníkem

Jednou z výrazných soutěžících bude jednoznačně Petra, která je máma dvou dětí a zároveň majitelka salonu krásky a tanečnice. Horkokrevná holka z Moravy bude bojovat o pohádkovou výhru 2,5 milionů korun. Petra vystupuje s taneční skupinou Wild Cats a podle snímků z klubů je skutečně pěkně divoká. Na to, jak to umí Petra rozjet, se podívejte v galerii.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé Big Brother

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící