Detaily děsivé autonehody Nely Slovákové: Z luxusního vozu je vrak, Lotty vyskočila z auta a partner se pozvracel

Celebrity Detaily děsivé autonehody Nely Slovákové: Z luxusního vozu je vrak, Lotty vyskočila z auta a partner se pozvracel
Více

Podnikatelka Nela Slováková (32) měla v pondělí 14. listopadu 2022 vážnou autonehodu. Vracela se ze Slovenska od partnera Lukáše Kozáka do Česka. Před hraničním přechodem Brodské na Slovensku podle prvních informací TV JOJ narazila do kamionu. Nehoda vypadala sice na první pohled děsivě, ale naštěstí se nikomu nic nestalo. Známá influencerka se rozpovídala pro Nový Čas o nejhorších okamžicích svého života.

Influencerka a podnikatelka Nela Slováková měla skutečně obrovské štěstí. Svým luxusním vozem narazila v pondělí ráno do kamionu. Slováková cestovala z Nových Zámků na Slovensku od partnera Lukáše Kozáka, se kterým se před pár dny vrátila z dovolené v Dubaji. Jen pár kilometrů před českými hranicemi havarovala a vrazila do kamionu, který stál v koloně.

Slováková se pro TV JOJ vyjádřila, že v době srážky v žádném případě netelefonovala. „Dechová zkouška byla s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Dopravní nehoda je ve stádiu šetření,“ sdělila policie. Naštěstí se nikomu nic nestalo, ale luxusní vůz influencerky je na odpis. „Oba jsme v naprostém pořádku. Směřujeme na sono a rentgeny, pro jistotu, protože je to až nemožné,“ uklidnila sledující Nela Slováková po hrůzné nehodě.

ExkluzivněVteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala

Vteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala

Já jsem jela v levém pruhu a asi 200 až 300 metrů přede mnou něco vyletělo na cestu přede mě. Já prudce zabrzdila. Jakmile jsem dupla na brzdu, auto se rozkymácelo. Najednou se celé roztočilo na cestě. Nakonec vrazilo doleva do svodidel a z těch mě odpálilo na pravou stranu do kamionu, který stál v koloně,“ popsala hrozivé detaily autonehody Nela Slováková Novému Času.

Nepopsatelný strach a obavy, říká partner Lukáš

Během nehody Nely měl její partner hokejový trénink, který okamžitě přerušil a vydal se za svoji partnerkou. Celou dobu přitom měl obrovský strach a obavy. „Přišlo mi až zle. Pozvracel jsem se, když jsem se to dozvěděl. Byla to náhoda, že jsem se šel podívat na telefon po posilovně a před nástupem na led. Byl jsem v kabině, myslel jsem, že omdlím,“ řekl Novému Času hokejista a partner Nely Slovákové.

Nela přiznala, že si neumí ani představit, kdyby na místě spolujezdce někdo seděl. V době nehody byla v autě pouze ona a její pes Lotty. „Po nehodě vyskočila přes rozbité zadní okno a začala běhat po dálnici. Bylo to strašné. Naštěstí jsme v úplném pořádku. Směřujeme na sono a rentgeny,“ pokračovala v rozhovoru Nela.

CelebrityPrvní snímky Nely Slovákové po děsivé bouračce: Hodinu před srážkou s kamionem natáčela při řízení

První snímky Nely Slovákové po děsivé bouračce: Hodinu před srážkou s kamionem natáčela při řízení

Manipulaci s mobilem odmítá

Bezprostředně po autonehodě se na sociálních sítích začaly šířit spekulace, že v době srážky Slováková jistě manipulovala s mobilem. To však Nela razantně odmítá i přesto, že po cestě zveřejnila na Instagramu záběr z auta zachycující mlhu na cestě. Slováková tvrdí, že před nehodou mobil v ruce neměla.

Chci upozornit na to, protože už se tvoří konspirační teorie, že jsem se natáčela na mobil. Ano, natáčím se v autě na mobil, ale vždy ho mám v držáku nebo položený. Během jízdy s ním nijak nemanipuluju,“ dodala influencerka.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá Celebrity

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá